Радіомодуль моторного відсіку TEC Prizrak HCU-230
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Радіомодуль моторного відсіку TEC Prizrak HCU-230

100125
Наявність
1 229,00 ₴

В середовищі професіоналів захисту від угону існує кілька загальновизнаних правил побудови ефективного протиугінного комплексу:
- Блокування двигуна повинна виконуватися в підкапотному просторі. Самі угоностойкості блокування саме під капотом.
- Капот необхідно захищати від несанкціонованого проникнення електромеханічним замком (це не дозволить зловмиснику демонтувати блокування).
- Електромеханічний замок капота повинен бути захищений від можливості відкриття з салону автомобіля. Навіть якщо викрадач виявить і демонтує центральний блок сигналізації або иммобилайзера - капот залишиться в закритому стані, а автомобіль не рушить з місця.

2

Для вирішення цього завдання і потрібен підкапотний модуль HCU-23

 

В середовищі професійних фахівців із захисту автомобілів від угонів давно відомі загальноприйняті принципи створення високоефективних систем:

  • Блокування силового агрегату реалізують тільки всередині моторного відсіку, тобто в підкапотному просторі як найбільш стійкий до злому варіант.
  • Для капота обов'язково використовують замки з електромеханічним механізмом. Їх відкривання зсередини кабіни категорично не допускається. При цьому навіть при виявленні і зняття злочинцем контролера протиугінною системи капот все одно буде замкнений і машина не рушає.

Для вирішення цього завдання і потрібен підкапотний модуль HCU-230.

Для реалізації даних принципів служить модуль підкапотний HCU-230, що функціонує з усіма сигналізаціями ТМ Призрак. Модуль управляє двома замками для капота. Обмін даними між контролером сигналізації Призрак і модулем відбувається по цифровій шині стандарту TP-BUS в режимі двосторонньої шифровки. Це виключить відкриття замків капота будь-яким кібер-хакером. Додатковою функцією для подкапотного модуля стало блокування силового агрегату.
Корпус модуля виготовлений з волого-і термостійкого матеріалу і розрахований на застосування в жорстких умовах рухового відсіку.
Автосигналізації ТМ Призрак допускається використовувати спільно з цими підкапотної модулями (у версії V 6.4.ХХХ і вище).

Перевагами подкапотного модуля є:

  • посилений привід, одночасно і надійно керуючий двома капотного замками;
  • застосування комплектуючих елементів всесвітньо визнаного бренду Tyco Electronics;
  • можливо спільне використання з додатковим реле блокувань двигуна;
  • всі електричні роз'єми в герметичному виконанні, ступінь захисту корпусу від забруднень і вологи відповідає IP67;
  • допустима експлуатація при температурі навколишнього середовища (- 40 +85) оС.

підкапотної модуль в змозі реалізувати наступний алгоритм управління електромеханічним замком. Після постановки автомобіля під охорону, замикання його центрального замка або спрацьовуванні блокування двигуна капот закривається. Відкрити замок капота можливо тільки після проходження ідентифікації водія за допомогою PIN-коду і радіопозначки. У разі відкинутого капота закрити замок не можна.

Бренд TEC Prizrak
Вид Bluetooth-аксесуари
Тип Радиомодуль моторного отсека
Модель HCU-230
Управлением замком капота есть
Bluetooth нет
Управління штатним передпусковим підігрівачем есть
Акселерометр есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння