Модуль управління замком капота Magic Systems MS RL 200
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Модуль управління замком капота Magic Systems MS RL 200

100119
Наявність
1 419,00 ₴

Встановіть модуль управління замком капота Magic Systems RL200 по цифровій шині MS-LAN до складу Вашого пристрою проти комплексу, щоб додатково захистити підкапотний простір автомобіля.

 

Модуль Magic Systems MS-RL 200 призначений для формування імпульсів струму керування електроприводом замка капота (DefenTime, Mul-T-Lock і ін.). Управління модулем проводиться сигналами по цифровій шині MS-LAN від охоронної сигналізації (автом рясний охоронний комплекс Magic Systems СТАЛКЕР і інші пристрої з шиною MS-LAN). При поданому напрузі харчування і отриманні по шині MSLAN кодованої команди зняття з охорони формується імпульс струму відмикання. При постановці на охорону або старті функції протіворазбоя і спрацював кінцевому вимикачі капота формується їм пульс струму замикання. У режимі ОХОРОНА при спрацьовуванні кінцевого вимикача капота модуль посилає в шину MS-LAN кодований сигнал тривоги. Це виключає несанкціонований доступ в підкапотний простір.

В автомобілі можна встановлювати до 10-15 різних LAN-пристроїв, в тому числі і модулів Magic Systems MS-RL 200, керованих по шині MS-LAN. Підвищена секретність забезпечується настроюванням модуля Magic Systems MS- RL 200 на PIN-код шини MS-LAN.

Бренд Magic Systems
Вид Аксесуари для сигналізацій
Тип Модуль управления замком капота
Модель MS RL 200
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння