модуль обхода иммобилайзера Pandora BT-02
модуль обхода иммобилайзера Pandora BT-02
модуль обхода иммобилайзера Pandora BT-02
модуль обхода иммобилайзера Pandora BT-02
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Модуль обходу штатного іммобілайзера Pandora BT-02

100281
Наявність
5 000,00 ₴

Pandora BT-02 -Модуль реле працює як і по Bluetooth так і по LIN з'єднанню. Невеликий розмір дозволить встановити модуль в будь-якій частині транспортного засобу. Модуль багатофункціональний і при правильному налаштуванні здатний виконувати кілька завдань одночасно.

 

Pandora BT-02 -Bluetooth-реле, що має 2 повноцінні групи контактів. Це дозволяє модулю захистити діаг.-роз'єм, блокувати рідне з'єднання або-ж виконати непомітне блокування використовуючи шунтування. Модуль невеликих розмірів і з-за того, що у нього є Bluetooth з'єднання, його досить просто розмітити в будь-якій частині автомобіля при цьому зберігаючи надійний зв'язок з головним блоком по захищеному каналу.

BT-02 також має 2 виходи негативної полярності. Використовуючи радіореле з'являється можливість контролювати кінцевик і електромеханічний блок капота.

Контроль додатковими пристроями можна здійснити аналогом або за допомогою LIN-інтерфейсу. Таким чином реалізувати можна навіть відкриття багажника без проводів і труднощів. Все необхідне можна налаштувати за допомогою мобільного додатку.

Модуль має герметичний корпус, що дозволяє помістити його де вам зручно, і він не зламається в слідстві погодних умов.

Бренд Pandora
Вид Bluetooth-аксесуари
Тип Модуль обхода штатного иммобилайзера
Модель BT-02
Країна Россия

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння