Двухуровневый датчик обьема Pandora VS-22d
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Дворівневий датчик обьема Pandora VS-22d

100086
Наявність
960,00 ₴

Модель VS-22D є доопрацьованим і поліпшеним аналогом попередника першого мікрохвильового датчика VS-21D. Зміни торкнулися схемотехніки і програмного забезпечення мікроконтролера датчика, що гарантує більш стабільну роботу пристрою в режимах підвищеної чутливості, позбавляючи власника від ймовірних помилкових спрацьовувань при установці високої чутливості (далекому виявленні об'єктів, які рухаються).

 

Датчик має можливість регулювання чутливості попереднього і тривожного рівня, як за допомогою маніпуляцій кнопок на корпусі датчика, так і дистанційно з брелока охоронно-сервісних систем Pandora. Встановлений мікрохвильовий датчик, звичайно важко налаштувати регулюваннями, розміщеними на його корпусі, оскільки датчик розміщується приховано і для кожного регулювання необхідно знову розбирати елемент інтер'єру салону. Дистанційне регулювання датчика Pandora VS-22D вирішує цю проблему.

Регулювання датчика в охоронно-телеметричної комплексі Pandora DXL 5000 доступна також з інтернет-сервісу, з мобільних телефонів і додатків для смартфонів під управлінням Android і iPhone, iPad. Варто нагадати, що для стабільної роботи мікрохвильового датчика, його необхідно розташовувати в центрі салону автомобіля на видаленні від GSM-антени і RF-модуля системи.

Бренд Pandora
Вид Аксесуари для сигналізацій
Модель VS-22d
Тип Двухуровневый датчик обьема
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння