Замок капота электромеханический  PROSECURITY Блокировка штатного троса (PLV)

Замок капота електромеханічний PROSECURITY Блокування штатного троса (PLV)

1 Відгуки
100118
Наявність
3 110,00 ₴

Ми представляємо вам НОВИЙ протиугінний замок "В РОЗРИВІ" троса PROSECURITY LOCK VARIANT (PLV). У цій модифікації замку блокування капота здійснюється методом "розриву" штатного троса, замок має вбудований захист від поломки ручки відкриття капота в салоні авто.

 

ВАЖЛИВО, це абсолютно нова система блокування штатного троса управління із захистом від поломки штатних елементів відкриття, що дозволяє забезпечити стабільність блокування і створити ефективний захист авто. У конструкції враховані слабкі місця подібних виробів "конкурентів".

ВАЖЛИВО, це абсолютно нова система блокування штатного троса управління із захистом від поломки штатних елементів відкриття, що дозволяє забезпечити стабільність блокування і створити ефективний захист авто. У конструкції враховані слабкі місця подібних виробів "конкурентів".

ПЕРЕВАГИ нашого нового вироби. (Запатентований)

1. Конструкція PROSECURITY LOCK VARIANT створена для тривалої експлуатації в "жорстких" умовах

  • - містить тільки нержавіючі елементи в посиленому пластиковому корпусі, що виключає закисание типу "метал-метал".
  • - має пило-вологозахищений корпус, при цьому (що вкрай важливо для підкапотного простору, де перепади температур можуть досягати в перебігу дня більше 120 градусів за Цельсієм) має систему природної вентиляції,
  • - має систему "скидання" води з корпусу вироби при затікання по тросу / пластиковому каналу троса або при утворенні конденсату через частого перепаду температур.


2. PROSECURITY LOCK VARIANT має 2 можливих варіанти СИЛОВОГО управління - це і електромеханічний замок зусиллям до 6 кг, а також механічний замок.
Силове управління замками такого типу важливо в умовах системного перепаду температури протягом дня з "плюса" на "мінус" з утворенням конденсату на всіх внутрішніх елементах замка (замки, з так званої "герметичній конструкцією", не виняток) і подальшим утворенням льоду (полою). В таких умовах, тільки замки з силовим управлінням, мають можливість працювати стабільно, і на протязі всього терміну експлуатації автомобіля.

3. Система захисту від "відриву ручки відкриття" в замках PROSECURITY LOCK VARIANT забезпечена УНІКАЛЬНОЮ функцією, яка раніше не була представлена ​​на ринку. При закритому замку PROSECURITY LOCK VARIANT на "ручці" відкриття створюється імітація зусилля, яке зазвичай присутній при штатному відкритті замку, при цьому відкриття замку не відбувається. Ця особливість нового замка може поставити в глухий кут викрадача автомобіля.

4. СИЛОВА СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ блокуючого вироби до корпусу автомобіля. Дана система краща в класі і кріплення йде "саморізами" через весь силовий корпус замку до корпусу автомобіля. Чому ВАЖЛИВО? Система троса відкриття капота (в ряді автомобілів) має особливість, яка полягає в тому, що якщо Ви з зусиллям тягнете нема за трос відкриття штатного замка капота, а за сорочку троса (всередині салону автомобіля), то відкриття капота відбудеться легко навіть при встановленому і заблокованому (але не закріпленому до кузова авто) замку ..

5. Повністю вирішена проблема, яка зустрічається на замках подібного типу "минулого покоління". У замку PROSECURITY LOCK VARIANT реалізований захист від несанкціонованого блокування при відкритті (утриманні) капота штатної "ручкою" відкриття.

Бренд Prosecurity
Модель Блокировка штатного троса (PLV)
Вид Механічний захист
Тип Замок капота электромеханический
Країна Россия
Гарантія виробника 24 месяца

Відгуки

1 Відгуки

Обязательно
Данный девайс Must Have в каждом автомобиле, как дополнение к основной сигнализации.
дата
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння