• Акція!
Іммобілайзер TEC Prizrak Prizrak-5S / BT
Іммобілайзер TEC Prizrak Prizrak-5S / BT
Іммобілайзер TEC Prizrak Prizrak-5S / BT
Іммобілайзер TEC Prizrak Prizrak-5S / BT
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Іммобілайзер TEC Prizrak 5S / BT

100123
Наявність
3 594,00 ₴

Іммобілайзер Призрак-5S / ВТ в процесі своєї роботи застосовує вдосконалену апаратну платформу, яка була укомплектована інтегрованим радіочіпи Bluetooth. Щоб виконати оперативну і максимально безпечну ідентифікацію автовласника, потрібно скористатися радіомітками або ж власним смартфоном, планшетом. Для останнього знадобитися встановити додаток під назвою "Призрак ID", яке підтримується всіма пристроями, що працюють на базі Android і iOS.

Захист від угону машини була реалізована по вже давно відомого стандарту для всіх систем Призрак - при розблокуванні необхідно підтвердити свою особистість найбільш зручним способом.

 

Іммобілайзер Призрак-5S / ВТ - це сучасна захисна система, яка була розроблена з застосуванням нового енергоефективного чіпа Bluetooth. Таке протиугінний пристрій пропонує досить швидку авторизацію для автовласника за допомогою використовуваної мітки Bluetooth, із застосуванням секретного PIN-коду або ж за рахунок використання власного смартфона / планшета, що працює на базі Android, iOS. В останньому випадку принцип дії буде аналогічний використанню радіопозначки. Таким чином, користувач самостійно може вибрати найбільш зручний для себе спосіб роботи з пристроєм проти викрадення.

Технічні характеристики системи:

  • Напруга живлення пристрою варіюється від 9 до 15В.
  • Споживання струму в черговому режимі досягає максимальної позначки в 5 мА.
  • Споживання струму в робочому режимі досягає максимальної позначки в 200 мА.
  • Завжди використовуйте та зберігайте електронний пристрій можна при температурі від -40 до +85 градусів і при рівні вологості до 95%.

Щоб збільшити рівень захисту, оберігаючи своє авто від можливого викрадення, рекомендується активувати запропоновану дворівневу авторизацію. У такій ситуації автовласникові потрібно ввести певний PIN-код, а також - використовувати мітку або смартфон на вибір.

Переваги експлуатації іммобілайзера

В конструкції іммобілайзера передбачений спеціальний чіп, який з легкістю підтримує протокол Bluetooth Low Energy. Завдяки цьому, час роботи телефону від акумулятора не зменшується по завершенню процесу установки мобільного додатка. З огляду на той факт, що радіоканал був надійно захищений від можливого злому, радіопозначка і телефон або планшет є необхідними простими і досить надійними способами авторизації автовласників. Іммобілайзер здатний "запам'ятати" до 8 невеликих радіоміток.

За рахунок використання досить потужних захисних алгоритмів в системі проти викрадення, вдалося гарантувати ідеальну захист не тільки від стандартного угону авто зі стоянки, а й також від силового викрадення в результаті розбійного нападу на водія. Як тільки водій залишає власний автомобіль, іммобілайзер виробляє блокування мотора на безпечній відстані від того, що сталося. При цьому ризик виявлення Призрак-5S / ВТ зловмисниками мінімальний, завдяки прихованому монтажу та невеликим габаритам.

Бренд TEC Prizrak
Вид Іммобілайзер
Тип Иммобилайзер
Модель 5S/BT
Bluetooth есть
Протиугінна мітка нет
Акселерометр есть
Мобільний додаток Bluetooth есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння