Іммобілайзер Pandect IS-350i
Іммобілайзер Pandect IS-350i
Іммобілайзер Pandect IS-350i
Іммобілайзер Pandect IS-350i
Іммобілайзер Pandect IS-350i
Іммобілайзер Pandect IS-350i
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Іммобілайзер Pandect IS-350i

100046
Наявність
2 235,00 ₴

Засіб, призначений для запобігання викраденню автомобіля шляхом спроб прихованого проникнення, а також для протидії захоплення транспортного засобу з агресивними діями відносно власника.

 

Базова модель иммобилайзеров Pandect, частота 2,4 Ггц, діалоговий радіоканал, висока швидкість передачі, неможливість перехоплення кодованої посилки в ефірі, низьке енергоспоживання, зручність в установці, сумісність зі штатною проводкою сучасних автомобілів, можливість відключення протирозбійною функції Anti-Hi- Jack.

Іммобілайзер Pandect IS-350 протиугінний засіб нового покоління, призначений для запобігання викрадення транспортного засобу шляхом спроб прихованого проникнення, а також для протидії спробам захоплення транспортного засобу з агресивними діями відносно власника. Застосування даного іммобілайзера можливо на будь-яких сучасних автомобілях, виключаючи нанесення будь-якої шкоди штатним електронним системам.

Система побудована з використанням інтегральних рішень нового покоління і реалізована на найвищому технічному рівні, зручна і надійна в експлуатації. Від власника автомобіля не потрібно ніяких дій для деактивації протиугінної функції.

Система в зоні дії радіоканалу виробляє діалоговий високошвидкісний обмін кодами авторизації в частотному діапазоні 2,4 GHz між брелоком і модулем блокування, деактивувавши приховану блокування двигуна.

Вся процедура ідентифікаційного діалогу відбувається за частки мілісекунди, що ускладнює спроби не тільки вважати коди, а й просто їх виявити в ефірі на одному з 125-ти каналів, використовуваних в діапазоні 2,4 GHz для передачі даних. Скористатися автомобілем, оснащеним іммобілайзером Pandect IS-350, можна тільки маючи брелок, прописаний в систему.

Зовнішніх ознак використання іммобілайзера зловмисникам виявити не вдасться, оскільки від власника не потрібно ніяких маніпуляцій, крім як внести брелок в зону зв'язку. Ідентифікація брелока можлива на відстані не більше 3-5 метрів від автомобіля, оснащеного иммобилайзером. Зменшено час спрацьовування іммобілайзера за відсутності мітки під час першого включення запалення до 15 секунд.

Бренд Pandect
Вид Іммобілайзер
Тип Иммобилайзер
Модель IS-350i
Протиугінна мітка есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев
  • Основний блок IS-350 v2 1 шт.
  • Брелок IS-250 black 2 шт.
  • ЗІП кріплення IS 1 шт.
  • Друкована продукція
  • Упаковка

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння