Іммобілайзер Magic Systems AGENT Light v2
Іммобілайзер Magic Systems AGENT Light v2
Іммобілайзер Magic Systems AGENT Light v2
Іммобілайзер Magic Systems AGENT Light v2
Іммобілайзер Magic Systems AGENT Light v2
Іммобілайзер Magic Systems AGENT Light v2
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Іммобілайзер Magic Systems AGENT Light v2

100114
Наявність
1 375,00 ₴

Іммобілайзер Magic Systems Agent Light випущений на базі Agnet 3 Plus, і увібрав в себе всі найкращі властивості системи автоохрани даного типу.

Іммобілайзер Меджик Системс Agent Light управляється за допомогою Протирозбійний міток 2,4 ГГц і є абсолютно захищеним від всіх методів електронного злому (код-граббер). Високошвидкісний діалоговий код, спеціальні алгоритми шифрування з використанням персональних ключів для кожного іммобілайзера зробили його абсолютно захищеним від розтину шляхом підміни і подовження радіосигналу протирозбійною мітки.

 

Простота установки

Установка Magic Systems Agent Light займає мінімум часу і може бути виконана найпростішим способом: через "плюс-мінус" і двох проводів для реалізації блокування. Встановіть систему в будь-яке місце автомобіля: його компактні розміри дозволяють непомітно підключити пристрій на Ваш розсуд. Виберіть відповідний саме Вам режим роботи іммобілайзера або запрограмуйте його самостійно: опитування протирозбійною мітки може проводиться безперервно або під час якихось конкретних подій (включення / вимикання запалювання, початку руху і ін.). Підключіть пристрій охорони до будь-якої автосигналізації, і іммобілайзер буде переходити в режим охорони по зовнішньому сигналу.

Економне енергоспоживання

Ще однією перевагою іммобілайзера Agent Light є його знижене енергоспоживання. Тепер Ви можете залишати свій автомобіль в зимовий час на тривалу стоянку і не боятися просаженного АКБ автомобіля: в стані охорони даний іммобілайзер споживає всього 3,5 мА .

Захист від захоплення силою (Anti-Hi-Jack)

Не бійтеся захоплення автомобіля силою, Magic Systems Agent Light не дозволить зловмисникам викрасти Ваш автомобіль. Завдяки протирозбійною мітці 2,4 ГГц навіть в разі викрадення автомобіля за допомогою сили, двигун машини буде зупинений за спеціальною смарт-технології. Силовий агрегат буде заглушений при найближчій зупинці (наприклад, на світлофорі), при цьому додаткова світлова та звукова сигналізація попередять інших учасників руху про що сталася з автомобілем нештатної ситуації.

Вибрати час фіксації зупинки і чутливість акселерометра Ви можете також на свій розсуд.

Розподілене управління іммобілайзером

Керуйте иммобилайзером одним з трьох доступних для Вас способів: за допомогою протирозбійною мітки, через кодонаборная перемикач або за допомогою додаткової автосигналізації. Вхідний в комплект системи кодобнаборний перемикач дозволяє не тільки перевести систему в стан "без охорони", але і активує режим програмування. Перепрограмувати або встановити персональні настройки можна тільки після введення персонального PIN-коду.

Управління через мобільний телефон

Блокуйте двигун своєї машини дистанційно, слідкуйте в режимі реального часу за її маршрутами і статусами, складайте докладні звіти по треках - все це доступно і для іммобілайзера в авто Magic Systems Agent Light при підключенні додаткового супутникового GSM -автопейджера лінійки PGSM. Вся інформація про маршрути, стоянках, що відбулися тривогах і багатьох інших подіях зберігається в особистому кабінеті системи онлайн-моніторингу Car-Online . Система web-моніторингу не має абонентської плати і зберігає дані кожного аккаунта безстроково.

Функціональні особливості

 • Частота радіоканалу мітки, ГГц: 2,4-2,5.
 • Дальність дії радіоканалу мітки, м: 2-5.
 • Код радіоканалу: діалоговий з індивідуальними ключами шифрування.
 • Напруга основного блоку, постійно, В: 15.
 • Напруга основного блоку при старті, В: 6 - 12.
 • Напруга основного блоку протягом однієї години, В, не більше: 18.
 • Напруга основного блоку короткочасно (до 1 хв), В, не більше: 24.
 • Напруга живлення мітки, В: 3.
 • Температурний діапазон основного блоку, C: -40 + 85.
 • Температурний діапазон мітки, C: 0 + 40.
 • Вихід звукового сигналу, мА, не більше: 300.
 • Додатковий вихід, мА, не більше: 300.
 • Комутований струм, короткочасно, А, не більше: 20.
 • Струм через контакти реле, довготривало, А, не більше: 10.
 • Струм споживання в режимі ОХОРОНА, мА, не більше: 3,5.
 • Струм споживання в режимі ЗНЯТО З ОХОРОНИ, мА, не більше: 17.
 • Струм споживання в режимі блокування, мА, не більше: 80.
Бренд Magic Systems
Вид Іммобілайзер
Тип Иммобилайзер
Модель AGENT Light v2
Bluetooth нет
Протиугінна мітка есть
Акселерометр есть
Мобільний додаток Bluetooth нет
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння