Иммобилайзер IGLA 240
Иммобилайзер IGLA 240
Иммобилайзер IGLA 240
Иммобилайзер IGLA 240
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Іммобілайзер IGLA 240

100201
Наявність
12 105,00 ₴

Igla 240 - це пристрій нового покоління, який поєднує мініатюрні розміри і високий рівень захисту автомобіля від угону. Сімейство пристроїв ИГЛА працює тільки по CAN-шині, використовують штатну проводку.

Основна особливість моделі 240 -додатковий рівень охорони, який забезпечується цифровим реле TOR. Це реле необхідно, коли відсутня обмін інформацією з електронним блоком управління штатними засобами по CAN-шині. Також реле TOR може передавати сигнал, який блокує силовий агрегат у тих моделей автомобілів, де не передбачено блокування по CAN-шині. Всі інші переваги типові для лінійки пристроїв, куди входить іммобілайзер ИГЛА.

Установка в будь-якому місці корпусу автомобіля, де зловмисникам не прийде в голову шукати блокуючу двигун пристрій, захист від вологи і води, зручні способи блокування і розблокування двигуна. Якщо власник автомобіля не бажає користуватися додатковою радіоміткою, то смартфон може виконувати цю функцію за допомогою ИГЛА 240. Іммобілайзер зв'язується зі смартфоном по радіоканалу стандарту Bluetooth Low Energy і передає команду на розблокування двигуна. Підтримуються актуальні моделі iPhone і смартфони під управлінням Android. Список підтримуваних моделей постійно збільшується.

 

Іммобілайзер Голка 240 максимально зручний в щоденному використанні прі установці програми на смартфон не потрібно вчиняти ніяких додаткових дій для зняття блокування. Надійність пристрою також одна з кращих на ринку -його присутність в автомобілі неможливо виявити сучасним діагностичним обладнанням, а малі розміри роблять візуальний пошук безрезультатним.

Основні особливості іммобілайзера ИГЛА 240:

  • Завдяки мініатюрним розмірам, іммобілайзер відмінно підходить для прихованої установки, його дуже важко виявити;
  • Корпус пристрою стійкий до вологи, бруду і хімічних реагентів, що застосовуються на автомобільних дорогах;
  • Інтелектуальні алгоритми обробки даних, що надходять з базового блоку і штатних електронних систем автомобіля, виключають ймовірність помилкових спрацьовувань;
  • Ризик відключення або перенастроювання пристрою на несумлінному сервісі виключений -досить натискання кількох штатних кнопок для перекладу в сервісний режим ИГЛА 240 . Іммобілайзер буде непомітний для будь-яких діагностичних засобів;
  • Зручне введення коду розблокування зі штатних кнопок автомобіля. При використанні смартфона в якості радіопозначки PIN-код вводити не потрібно;
  • Ніяких додаткових проводів, які можуть полегшити пошук пристрою;
  • Повноцінний антіразбойний режим, коли при нападі на водія зловмисник навіть заволодівши ключами, не зможе викрасти автомобіль. Через 300 метрів на двигун заблокує іммобілайзер ИГЛА. Встановити причину зупинки двигуна злочинець не зможе.

Пристрій сумісний з більшістю сучасних моделей автомобілів, офіційно поставляються на російський автомобільний ринок. Для деяких моделей можна активувати додаткові функції -підйом стекол і закриття люка, режим провітрювання салону при високих температурах.

Бренд IGLA
Вид Іммобілайзер
Тип Иммобилайзер
Модель 240
Блокировка CAN-LIN есть
Авторизация с помощью PIN-код есть
Телефон как метка есть
Реле блокировки есть
Bluetooth есть
Протиугінна мітка нет
Акселерометр есть
Країна Россия
Гарантія виробника 12 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння