Иммобилайзер IGLA 231
Иммобилайзер IGLA 231
Иммобилайзер IGLA 231
Иммобилайзер IGLA 231
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Іммобілайзер IGLA 231

100200
Наявність
11 120,00 ₴

Якщо потрібно забезпечити надійний захист свого автомобіля від угону, яка до того ж буде на 100% зручною для водія, один з кращих варіантів вибору іммобілайзер ИГЛА 231 . Завдяки своїм мініатюрним розмірам ця модель залишиться непомітною для працівників сервісу, коли потрібно пройти технічне обслуговування. Використання переносної радіопозначки дозволяє зробити факт зняття і установки на охорону повністю непомітним для оточуючих.

Якщо потрібна підвищена надійність, IGLA 231 -іммобілайзер, в якому можна налаштувати авторизацію за допомогою введення PIN-коду. Всі дії робляться за допомогою кнопок на кермі або штатної панелі в салоні автомобіля, не привертаючи уваги. Навіть якщо недоброзичливець спостерігає за водієм, він не здогадається про запроваджене в електричні ланцюги пристрої.

 

Невелика радіопозначка, яку можна носити в гаманці або кишені виконає всі функції авторизації. Базовий блок іммобілайзера можна налаштувати, щоб сигнал з мітки давав команду на зняття блокування. Обмін ведеться по захищеному каналу зв'язку на частоті 2.4 ГГц. Заміна елементів живлення в переносної мітці буде рідкісним заняттям, використовується протокол Bluetooth Smart, основною рисою якого є низьке енергоспоживання.

Перехоплення радіосигналу і наступний електронний злом не принесуть зловмисникам жодного результату. Всі дані шифруються і просте відтворення записаного сигналу повністю безглуздо. Досить просто носити з собою мітку, і все інше зробить іммобілайзер ИГЛА 231 . Встановити пристрій можна в будь-якому кваліфікованому сервісному центрі, що має досвід роботи з пристроями компанії АВТОР.

При установці можна відразу запрограмувати додаткові сервісні функції, які не впливають на безпеку, але підвищують комфорт від використання автомобіля. На багатьох сучасних автомобілях можна підключити функцію комфорт, коли при постановці на охорону іммобілайзер ИГЛА 231 подасть команду на складання дзеркал і підняття стекол.

Особливості IGLA 231

  • Відповідність всім сучасним технічним рішенням, стандартними в автомобільній промисловості, а також мініатюрні розміри, якими володіє іммобілайзер ИГЛА 231. Установка пристрою можлива в будь-якому місці, на відміну від традиційних автомобільних иммобилайзеров, які досвідчені викрадачі легко знаходять в салоні.
  • Втручання в штатну проводку мінімально, тому ймовірність щось пошкодити, під час установки пристрою, також зведена до мінімуму.
  • Заводська гарантія на всі вузли і механізми автомобіля продовжує діяти після установки ИГЛА 231. Іммобілайзер працює як частина штатного обладнання, направляючи на електронний блок двигуна сигнал на блокування / розблокування, ніякі кустарні пристрої не використовуються.
  • Використання безшумного реле унеможливлює пошуки встановленого і працюючого іммобілайзера по звуках.
  • Блокування неможливо виявити ні одним з видів діагностичного обладнання, також не можна її зняти, перехоплення цифрового сигналу по CAN-шині неможливий.
Бренд IGLA
Вид Іммобілайзер
Тип Иммобилайзер
Модель 231
Блокировка CAN-LIN есть
Авторизация с помощью PIN-код есть
Телефон как метка нет
Реле блокировки нет
Bluetooth нет
Протиугінна мітка есть
Акселерометр есть
Країна Россия
Гарантія виробника 12 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння