Навігаційний маяк Pandora NAV-08 PRO
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 PRO
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 PRO
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 PRO
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 PRO
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 PRO
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Навігаційний маяк Pandora NAV-08 PRO

100035
Наявність
3 410,00 ₴

Пристрій створений для визначення координат і відстеження переміщення контрольованого об'єкта з активацією при спрацьовуванні акселерометра (датчика удару / руху), а також за запланованим розкладом виходу на зв'язок. Головним нововведенням є функція розпізнавання власника за допомогою Bluetooth-мітки або смартфона. Фірмові мобільні додатки дозволяють швидко налаштувати маяк і почати роботу, а місце розташування об'єкта на екрані смартфона і сайті pro.p-on.ru в браузерах.

 

При взаємодії з об'єктом спостереження акселерометр "розбудить" пристрій і маячок почне шукати мітку в зоні дії. При її відсутності NAV 08 Pro тут же повідомить власнику про спрацювання тривоги, надішле координати, і буде готовий прийняти команду на запис треку переміщення. Пристрій навіть прийме дзвінок зі смартфона для прослуховування навколишнього оточення! Всі ці дії допоможуть в найкоротші терміни зреагувати на ситуацію і повернути своє майно. У зворотному випадку переконавшись, що це "господар", маяк не турбуватиме повідомленнями і тривогами. Ви просто продовжуєте рух. При цьому пристрій не розходяться елементи живлення на роботу GSM-модему і GPS-модуля, що істотно продовжить термін служби від одного комплекту батарей. До NAV-08 Pro можна прив'язати три Bluetooth-мітки і один смартфон, який також може бути використаний для авторизації це зручно для сім'ї або декількох довірених осіб.

Додамо сюди тривалу роботу від Швидкозамінного батарейок ААА (доступні в будь-якому магазині або автозаправці!), Чутливу GPS-антену, вбудований GSM-модем з попередньо встановленою sim-картою і спеціальним тарифним планом з мінімальною витратою на зв'язок, зручний Bluetooth-інтерфейс для роботи і настройки, датчик удару / руху (акселерометр), мітку власника в комплекті отримуємо чудовий пристрій, який допоможе розшукати пропажу, доповнити і навіть замінити сигналізацію у випадках, коли її установка неможлива: обладнання на зберіганні, самокати, велосипеди, човни та багато інше. Комплект вже включає Bluetooth-мітку, що набагато вигідніше, ніж докуповувати її окремо. Власникам попередньої версії маячка досить оновити NAV-08 Move актуальною прошивкою, прив'язати свій смартфон в якості мітки і, при бажанні, додати потрібну кількість Bluetooth-міток на протязі експлуатації!

Бренд Pandora
Модель NAV-08 PRO
Встороенный микрафон есть
Резервне живлення Є
Вид Пошуково-противоугінний маяк
Тип Навигационный маяк
GSM 2G модуль есть
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
GPS/GLONASS есть
LBS координати есть
Протиугінна мітка есть
Мобільні додатки iOS / Android есть
Акселерометр есть
Мобільний додаток Bluetooth есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев
  • Основний блок NAV-08 Move 1 шт.
  • Брелок BT-760 black 1 шт.
  • Кліпса GPS-антени NAV-17 2 шт.
  • Гвинти 4 шт.
  • SIM card МТС micro / nano 1 шт.
  • Пластикова картка Pandora / Pandect universal 1 шт.
  • Друкована продукція
  • Упаковка

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння