Навігаційний маяк Pandora NAV-08 MOVE
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 MOVE
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 MOVE
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 MOVE
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 MOVE
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 MOVE
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 MOVE
Навігаційний маяк Pandora NAV-08 MOVE
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Навігаційний маяк Pandora NAV-08 MOVE

100034
Наявність
3 080,00 ₴

NAV-08 Move це вже третя модель популярних мініатюрних пристроїв від Pandora. Він успадкував від своїх попередників все найкращі рішення і отримав нові функціональні можливості.

 

МаякNAV-08 Moveявляется високоефективним засобом відстеження рухомого майна або будь-якого іншого об'єкта, чиє місце розташування буде особливо важливим для власника пристрою. Мініатюрні габарити маяка (54х18х45 мм, вага 60 гр.) Дозволяють розміщувати його практично в будь-якому місці (транспортний засіб, сумка, посилка і т.д.), а оновлений вологозахищений корпус дасть можливість установки в місцях, схильних до несприятливих погодних умов.

В виробництві вироби застосовується найсучасніша елементна база, що забезпечує працездатність до декількох років від комплектних елементів живлення (при стандартному повідомленні про координатах об'єкта, що спостерігається один раз на добу). При заміні батарейок не виникне труднощів популярні "мізинчик" можна знайти практично в будь-якому магазині. Для високоточного визначення координат в новинці встановлений ще більш чутливий GPS / ГЛОНАСС-модуль. За передачу інформації, зв'язок з маяком і визначення LBS-координат відповідає найсучасніший GSM-модем з оптимізованим антенних трактом, який забезпечує максимально якісну роботу. SIM-карта, яка входить в комплект виробу, оплачено таким чином, що найчастіше її не доведеться поповнювати протягом 2-3 років експлуатації пристрою (без використання смс-повідомлень), якщо не зловживати режимом "стеження" з прослуховуванням мікрофоном або не встановлювати повідомлення про місцезнаходження частіше ніж 3-4 рази на добу.

Головним нововведенням новинки є вбудований акселерометр, завдяки якому сценарії застосування автономного маяка стають набагато ширше. Якщо попередні моделі NAV-08 і NAV-08 Plus виходили на зв'язок і надсилали свої координати виключно в запрограмований час, то в цьому виробі власник може додатково налаштувати функцію "Контроль переміщення". Простіше кажучи, тепер маяк "прокидається" від будь-якого зовнішнього впливу, яке фіксує акселерометр (датчик удару). Наприклад, якщо автомобіль або мотоцикл буде занурений на евакуатор, пристрій негайно повідомить про це власнику. При цьому в новинці передбачений спеціальний алгоритм роботи, який захистить власника від помилкових спрацювань, "зайвих" виходів на зв'язок, а значить з економить гроші, батарейки і не буде нав'язливим.

В NAV-08 Move cсохранена унікальна функція трекінгу. Щоб відстежити пересування майна достатньо активувати режим "Стеження" (трекінг) за допомогою інтернет-сервісів і / або СМС-повідомлень. Маяк покаже шлях переміщення об'єкта, який відіб'ється в мобільному додатку (Pandora Online / Pandora Pro) або на сайті pro.p-on.ru. При активному режимі є можливість зателефонувати на маяк і прослухати навколишнє оточення за допомогою вбудованого високочутливого мікрофона.

І, звичайно ж, це все той же зручний і простий в налаштуванні маяк. Додаток Pandora NAV BT дозволить швидко підготувати NAV-08 Move до роботи по Bluetooth, уникаючи витрат часу на відправку СМС-повідомлень і вже тим більше не вимагає підключення до компьютеру.Что особливо приємно, при всіх істотних плюси новинки і додатковому функціоналі вартість пристрою по відношенню до попередніх моделей залишиться незмінною!

Бренд Pandora
Вбудований мікрофон Є
Встроеный микрафон есть
Резервне живлення Є
Модель NAV-08 MOVE
Вид Пошуково-противоугінний маяк
Тип Навигационный маяк
GSM 2G модуль есть
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
GPS/GLONASS есть
LBS координати есть
Мобільні додатки iOS / Android есть
Акселерометр есть
Мобільний додаток Bluetooth есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев
  • Основний блок NAV-08 Plus 1 шт.
  • Кліпса GPS-антени NAV-17 2 шт.
  • Гвинти 4 шт.
  • SIM card Мегафон універсальна 1 шт.
  • Пластикова картка Pandora / Pandect universal 1 шт.
  • Друкована продукція
  • Упаковка

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння