GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
GSM сигналізація Pandora DXL 4790
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

GSM автосигналізація Pandora DXL 4790

100018
Наявність
20 000,00 ₴

Система побудована на платформі 47хх, яка відрізняється наявністю новітнього (III / IV-2019) вседіапазонного GSM-модему, який підтримує 4G / LTE (class1), 3G, 2G (GPRS), що працює відразу з двома чудово налаштованими антенами, що дає неперевершену чутливість (збільшуючи ефективне покриття мережі) і відсутність замираний зв'язку при русі транспортного засобу.

 

Модем працює відразу з двома SIM-картами. Одна - у вигляді упаяний мікросхеми Chip-SIM (в поточній постачання оператора мобільного зв'язку МТС) з кращим тарифом на використовувані види зв'язку, що працює в розширеному температурному діапазоні і відсутністю проблем «трясіння» контактних груп холдера. Друга SIM-карта може бути встановлена ​​користувачем в форматі nano-SIM. Хоча, якщо не плануєте тривалі виїзди в Європу, великого сенсу в цьому немає. Та й при існуючих тарифах на роумінг від MTС (про що необхідно заздалегідь подбати), варто добре порахувати, перед тим як встановлювати SIM іншого оператора. Виняток - специфіка покриття мережі в окремій місцевості, тоді перемикання на другу SIM-карту необхідно.

Інша яскрава відмінна риса платформи 47хх, - повноцінний (а не підтримка частини протоколів, як модно стало писати) Bluetooth 5.0, побудований на кращому чіпсеті ринку NRF52840 (Nordic). Це дає кращу стійкість зв'язку з Bluetooth-аксесуарами і збільшення каналу управління з мобільного телефону без використання GSM-мережі в кілька разів! На практиці наше Bluetooth-додаток, Pandora BT, підтримує встановлену зв'язок на відстані більше 150 м від автомобіля! Природно, телефон повинен бути свіжою моделі, з Bluetooth 5.0. Саме через це дуже багато професіоналів ринку вже глибоко захопилися питанням: а навіщо тепер потрібен брелок.

А ось як раз наш новий брелок D-043, яким укомплектована Pandora DXL 4790, заслуговує окремої розповіді! Він великий і дуже ергономічний, з великими кнопками і яскравим OLED-дисплеєм, розроблений нами за побажаннями наших численних клієнтів, кому подобався дизайн наших нових брелоків, але викликав труднощі в користуванні через їх мініатюрності.

Pandora D-043 в зв'язці з винесеним на скло RF-модулем, найімовірніше виявиться новим лідером дальності зв'язку ринку. Адже використаний новий радіотракт з алгоритмічної модуляцією LoRa, на частоті 868MHz, антена брелока збалансована ефективніше попередників, LiPo-акумулятор могутніше.

А ще в брелоку D-043 є додатковий радіоканал Bluetooth 4.2, для впевненої зв'язку поблизу автомобіля безпосередньо на базовий блок системи (минаючи RF-модуль), розпізнавання наближення власника до автомобіля і т.д. - Чому не BT 5.0? - запитаєте ви. - А навіщо? - відповімо ми. Адже збільшена дальність, маючи на борту LoRa, не потрібна. Захищеності у BT4.2 вистачає при навіть нашої, великій довжині пакетів, різниці в швидкості між 1Mb / s. і 2Mb / s. помітити не вийде, та й споживає в передачі BT4.2 в кілька разів менше.

RF-модуль, що входить в комплект системи Pandora DXL 4790, має всього два дроти підключення до бортової мережі 12V, а зв'язок з базовим блоком забезпечується за допомогою Bluetooth-підключення. Велика антена гарантує кращий прийом і краще узгодження при передачі на частоті 868MHz модуляцією LoRa, а розташування високо на склінні автомобіля забезпечить кращу радіодоступность.

На RF-модулі є кнопка виклику, яка використовується також і для набору ПІН-коду і функції S.O.S, там же - світлодіод стану і велика підсвічена червоним світлодіодним панеллю напис Pandora, звернена на сторону скла. Попередження потенційному зловмиснику-викрадачеві про марність спроб образити автомобіль, оснащений даною системою.

Всередині модуля також присутній бипер системи повідомлень, який буде зручний і при монтажі і при експлуатації охоронно-сервісної системи Pandora DXL 4790. Наприклад, нагадає про які сідають батарейку в протирозбійною мітці або про що з'явилася несправності однієї з прихованих блокувань після технічного обслуговування автомобіля, що може означати підготовку до угону і т.д.

Навіть базова комплектація системи Pandora DXL 4790 досить багата (і крім основних компонентів, включає в себе і радіореле блокування BTR-101, і Bluetooth-сирену Pandora PS-331BT, яку ми, до речі, навчили працювати в многомодовом режимі - з індивідуальним звуками і мелодіями на різні події!), а список аксесуарів, якими можна посилити противоугонную захист або розширити сервісні можливості системи - абсолютно рекордний.

Бренд Pandora
Модель DXL 4790
Тип GSM автосигнализация
Вид Автосигнализация
Автоматический запуск двигетеля есть
GSM 2G модуль нет
GSM GPRS/2G/3G/4G/LTE модуль есть
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
CAN-інтерфейс есть
LIN-інтерфейс есть
GPS/GLONASS есть
Управління штатним передпусковим підігрівачем есть
Автоматичний запуск двигуна есть
Anti-Hi-Jack есть
Протиугінна мітка есть
Обхідник іммобілайзера есть
Двосторонній брелок есть
Бездротове радіо реле блокування есть
Мобільні додатки iOS / Android есть
Активна охорона есть
Акселерометр есть
Мобільний додаток Bluetooth есть
Сирена в комплекті есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев
 • Основний блок DXL4790 - 1 шт.
 • Брелок BT-760 black - 2 шт.
 • Брелок LCD D043 black з ремінцем - 1 шт.
 • Радіо реле BTR-101 - 1 шт.
 • RF модуль DXL 470 - 1 шт.
 • Сирена П'єзоелектрична Pandora PS-331BT - 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M - 1 шт.
 • ЗІП кріплення DeLuxe - 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO - 1 шт.
 • Кабель c USB / micro USB - 1 шт.
 • Кабель DXL4900-1 - 1 шт.
 • Кабель DXL4900-2 - 1 шт.
 • Кабель DXL4900-3 - 1 шт.
 • Speaker іммобілайзера - 1 шт.
 • GSM антена DXL5000 v2 - 1 шт.
 • Кнопка BS2 - 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 - 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння