• Акція!
GSM автосигналізація TEC Prizrak Prizrak-830BT
GSM автосигналізація TEC Prizrak Prizrak-830BT
GSM автосигналізація TEC Prizrak Prizrak-830BT
GSM автосигналізація TEC Prizrak Prizrak-830BT
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

GSM автосигналізація TEC Prizrak 830BT

100122
Наявність
11 478,00 ₴

Одним з найефективніших способів захисту власного автомобіля є GSM-сигналізація Призрак-830 / ОТ. Це вже змінена система, випущена в продаж ще в 2019 році. Представлена ​​серія телематической протиугінною системи піддалася деяким змінам і була підігнана під майбутню роботу в нових умовах, так як здатна підтримувати сучасні технології.

Єдине, що розробники залишили - це високі показники надійності, незалежно від складних експлуатаційних ситуацій. Крім того, виробник не став відмовлятися і від величезного функціоналу, який спрощує процес роботи з автомобільною сигналізацією. Додатково користувачі отримали можливість застосовувати бездротові особливості системи за рахунок Bluetooth.

 

Виробник в процесі створення даної GSM-сигналізації приділив особливу увагу простому і зрозумілим принципом управління. Завдяки цьому, в наборі присутній відразу дві радіопозначки, за рахунок яких і відбувається процедура розпізнавання автовласника, а також відключення активованих функцій PINtoDrive і AntiHiJack. При цьому зовсім не обов'язково кожен раз вводити PIN-код.

Додатково сучасна протиугінна система була укомплектована функцією Keyless, що дозволяє захистити вразливі канали. В результаті у сторонніх осіб не вийти активувати Призрак-830 / ВТ, застосовуючи "підміну коду".

За контроль за все, що відбувається з транспортним засобом, відповідає спеціально розроблене мобільний додаток під назвою "Призрак", а також веб-сервіс Призрак-Моніторинг. Крім того, за рахунок цих сервісів вдається здійснювати управління автосигналізацією навіть з великої відстані.

Виробляти автоматичний запуск можна за допомогою штатного брелока або, скориставшись встановленим на смартфоні додатком.

Що запропоновано для безпеки автомобіля?

В вигляді основної мітки для роботи з автосигналізацією можна використовувати стандартний смартфон, який підтримує сучасну технологію Bluetooth LE.

Додатково запропоновані наступні актуальні рішення для використання захисної автомобільної системи:

  • Автоматичний запуск проводиться без застосування "захованого ключа", який зловмисники не зможуть відшукати в салоні для викрадення машини.
  • Гарантія прихованого монтажу, який здійснюється за рахунок мінімальних габаритів центрального блоку. Причому водій може самостійно підібрати підходяще місце монтажу.
  • Використання спеціального алгоритму шифрування і передачі інформації з Slim-мітки. Все це виключає ймовірність застосування, так званих "вудок", "код-граббер".
  • Абсолютна блокування центрального замка в дверях, як тільки автомобіль починає рух.
  • Використання "розумних" датчиків, які реагують при ударах або нахилах авто. Це дозволяє автовласникові залишатися в курсі подій при можливій евакуації авто.

Функція PINтоDrive є ідеальним способом захисту, завдяки якому діє правило: "не натиснула - не поїхав". Щоб завести автомобіль, потрібно скористатися штатними кнопками і ввести PIN-код, без якого транспорт не поїде.

Бренд TEC Prizrak
Тип GSM автосигнализация
Управління відіорегістратором есть
Вид Автосигнализация
Автоматический запуск двигетеля есть
Модель 830BT
GSM 2G модуль есть
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
CAN-інтерфейс есть
LIN-інтерфейс есть
GPS/GLONASS нет
Управління штатним передпусковим підігрівачем есть
Автоматичний запуск двигуна есть
LBS координати нет
Anti-Hi-Jack есть
Протиугінна мітка есть
Обхідник іммобілайзера есть
Двосторонній брелок нет
Бездротове радіо реле блокування нет
Мобільні додатки iOS / Android есть
Акселерометр есть
Сирена в комплекті есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння