GSM автосигналізація Pandora DXL 4000UA
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

GSM автосигналізація Pandora DXL 4000UA

100156
Наявність
9 747,00 ₴

Ця система - спадкоємиця Pandect X -1900, але з сучасним 4G-модемом (підтримка 2G / 3G / 4G) і повноцінним, далекобійним Bluetooth 5.0 і вбудованою антеною GPS.

Pandora DXL4000UA черговий представник нового покоління микросистем, де реалізовано безліч нових можливостей.

Диференціальна широкосмугова GSM-антена дає дуже серйозне збільшення зони покриття і стабільності зв'язку при переміщенні автомобіля. Виділений окремий додатковий модуль пам'яті нарощує буферизацию точок треків і подій в умовах місцевості з поганим покриттям мережі GSM або зонами нераціонального за умовами роумінгу. Цей же модуль призначений для оновлення вбудованих макрофункцій в процесі експлуатації системи вже на автомобілі.

 

Новий модельний ряд для України.
Pandora DXL4000UA
Pandora X-4G / Pandora DXL4000UA

Pandora DXL4000UA- перша модель нового покоління найсучасніших мікросігналізацій від нашої компанії з найсучаснішим 4G-модемом, який підтримує всі доступні діапазони зв'язку (2G / 3G / 4G) і повноцінним Bluetooth 5.0 інтерфейсом. Комплектуетсяпротіворазбойной міткою авторизації власника BT-770.

В системі реалізовано безліч нових можливостей, які піднімуть якість і функціонал роботи з самими сучасними і перспективними автомобілями на нову висоту, втілюючи ідею "підключеного автомобіля" (connected car) в недоступному для конкурентів як: це, звичайно диференціальна широкосмугова GSM-антена , яка дає дуже серйозне збільшення зони покриття і стабільності зв'язку при переміщенні автомобіля; інтерфейс Bluetooth 5.0, що працює в спеціальному режимі, який деякі технологічні гіганти називають SuperBluetooth, де дальність зв'язку навіть з недорогими смартфонами з сучасним "синім зубом" на борту може бути до 200 метрів! найсучасніший і високочутливий навігаційний приймач, що працює з усіма доступними супутниковими угрупованнями і кращою якістю контролю місця розташування при стоянці і русі автомобіля; режим роботи з двома SIM-картами одна впаяна SIM-chip, друга карта, яку може встановити користувач в форматі nano-SIM; спеціальний режим буферизації треків і подій в умовах поганого покриття GSM-мережі; абсолютно новий, масштабований протокол обміну з інтернет-сервісом, створеним під навантаження охоронно-сервісних та відео-аналітичних систем нового покоління. Як результат DXL-4000UA створена, щоб завжди при будь-яких умовах бути на зв'язку зі своїм власником, в умовах поганого покриття GSM-мережі і навіть за відсутності такого, через онлайн-сервіси, прямим з'єднанням по Bluetooth, або використанням далекобійної радиотракта LoRa (за допомогою опціональних RF-модуля та брелоків D022 / D043), щоб давати власнику максимальну інформацію про його автомобілі, надійно захищати його і дарувати спокій і комфорт.

Бренд Pandora
Тип GSM автосигнализация
Модель DXL 4000UA
Вид Автосигнализация
Подкапотный модуль нет
Односторонний брелок нет
GSM 2G модуль нет
GSM GPRS/2G/3G/4G/LTE модуль есть
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
CAN-інтерфейс есть
LIN-інтерфейс есть
GPS/GLONASS есть
Управління штатним передпусковим підігрівачем есть
Автоматичний запуск двигуна есть
Anti-Hi-Jack есть
Протиугінна мітка есть
Двосторонній брелок нет
Обхідник іммобілайзера есть
Бездротове радіо реле блокування нет
Мобільні додатки iOS / Android есть
Активна охорона есть
Акселерометр есть
Мобільний додаток Bluetooth есть
Сирена в комплекті есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння