GSM автосигналізація Pandora DXL 3170UA
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

GSM автосигналізація Pandora DXL 3170UA

100154
Наявність
7 820,00 ₴

Функціонально виріб є аналогом існуючих Pandect X-3190 і Pandect X-3190L, але використана оновлена ​​(сучасніша) елементна база. Також система укомплектована встроеннимBluetooth-інтерфейсом, який підтримує велику частину протоколів і функцій, сумісних з протоколом Bluetooth 5.0, і весь набір оновлених периферійних Bluetooth-пристроїв нашої компанії. Важливою особливістю є оптимізоване енергоспоживання комплекс апаратних і програмних змін, в сукупності знижує і без того ледь не рекордно низьке споживання від попередниць, більш ніж на 15%.

 

Новий модельний ряд для України.
Pandora DXL3170UA
Pandect X-3190L / Pandora DXL3170UA

Мікросігналізація Pandora DXL3170UA c широким набором інтерфейсів 2CAN, LIN, IMMO-KEY, Bluetooth, 868MHz LoRa, GSM / GPRS є аналогом існуючих Pandect X-3110 і Pandect X-3150, але в ній використана оновлена ​​(сучасніша) елементна база і новий радіотракт з алгоритмічної модуляцією LoRa. Крім того, вбудований Bluetooth-інтерфейс підтримує більшу частину протоколів і функцій, сумісних з протоколом Bluetooth 5.0, і весь набір оновлених периферійних Bluetooth-пристроїв нашої компанії. На відміну від схожої моделі Pandect X-3190 Pandora DXL3170UA має в комплектації пьезосірену Pandora PS-330 замість П'єзосирена Pandora PS-331BT.

Енергоспоживання новинки знижено на 15% в порівнянні з попередніми системами лінійки. Крім того, значно змінена GSM-антена, що поліпшить якість зв'язку, особливо в умовах віддаленості від базових станцій GSM-операторів. Головною особливістю системи є її підвищена дальність діалогової зв'язку з брелоком. У комплект системи увійшов наш далекобійний брелок Pandora D-022, який використовує алгоритмічну модуляцію LoRa в радіодіпазоне 868MHz. У брелоку вбудований LiPo-акумулятор з можливістю зарядки через micro-USB роз'єм. Ємності цього акумулятора досить для повноцінної роботи протягом місяця і навіть більше. А коли розряд наблизиться до критичної позначки в 20%, брелок автоматично переходить в режим енергозбереження (вимикається постійний прийом тривожних сповіщень, але залишаючи власнику можливість відправки команд), дозволяючи власникові ще десятки раз їм скористатися через процедуру включення до можливості підключити його до зарядного пристрою. Час, достатнє для 100% зарядки всього 30 хвилин. Також в комплектацію системи входить релейний модуль RMD-5M, Bluetooth-радіореле прихованого блокування двигуна BT-101, протирозбійна мітка BT-770 і П'єзосирена PS-330. Продукт оптимізований для застосування в умовах низьких температур до -55 градусів, без втрати якості зв'язку як GSM-радиотракта, так і поліпшеного LoRa-радіоканалу, який сьогодні навряд чи має близьких конкурентів по реальної дальності діалогової зв'язку, як в умовах міських перешкод, так і за містом.

Бренд Pandora
Тип GSM автосигнализация
Модель DXL 3170UA
Вид Автосигнализация
Подкапотный модуль нет
Односторонний брелок нет
GSM 2G модуль есть
GSM GPRS/2G/3G/4G/LTE модуль нет
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
CAN-інтерфейс есть
LIN-інтерфейс есть
GPS/GLONASS есть
Управління штатним передпусковим підігрівачем есть
Автоматичний запуск двигуна есть
LBS координати есть
Anti-Hi-Jack есть
Протиугінна мітка есть
Двосторонній брелок есть
Обхідник іммобілайзера есть
Бездротове радіо реле блокування есть
Мобільні додатки iOS / Android есть
Акселерометр есть
Мобільний додаток Bluetooth есть
Сирена в комплекті есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння