GSM автосигналізація Pandora DXL 1840L Slave
GSM автосигналізація Pandora DXL 1840L Slave
GSM автосигналізація Pandora DXL 1840L Slave
GSM автосигналізація Pandora DXL 1840L Slave
GSM автосигналізація Pandora DXL 1840L Slave
GSM автосигналізація Pandora DXL 1840L Slave
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

GSM автосигналізація Pandora DXL 1840L Slave

6 Відгуки
100013
Наявність
5 150,00 ₴

Pandora Smart - це досконале рішення OEM-ключа з іммобілайзеромBluetooth-тегами і новітнім модемом GSM для інтеграції зі смартфоном. Володіючи всіма перевагами розширених систем безпеки і віддаленого запуску Pandora з прямим підключенням до шин 2xCAN, він також зручно додає ваш автомобіль в список ваших онлайн-керованих гаджетів.

 

Pandora Smart гарантує найвищий рівень захисту від крадіжки і максимальну зручність використання, включаючи Інтернет-сервіс і мобільні додатки. Система має 2 цифрових інтерфейсу CAN / IMMO-KEY, вбудований датчик удару / нахилу / руху, вбудований GSM-модем. Pandora Smart - це ідеальне рішення для забезпечення безпеки, контролю і відстеження. Ви можете використовувати автомобільні пульти дистанційного керування OEM, теги Bluetooth, додатки для смартфонів і веб-браузер для доступу до великих функцій системи. Вбудований GSM-модем дозволяє системі здійснювати дзвінки, відправляти SMS, приймати команди по телефону і доставляти телеметрію на будь-який наявний у вас веб-пристрій. Невелика за розміром і проста у використанні система надійно працює навіть в екстремальних погодних умовах.

Повна безпека

Вбудовані датчики удару, руху і 3D-акселерометр використовують продумані алгоритми для забезпечення адекватної реакції на будь-яку подію. Система контролює кожну чутливу зону дверей, багажника, капота, датчиків, педалі гальма, напруги і т. Д.

Віддалений запуск телеметрії

Система дистанційного запуску з вбудованим обходом без ключа оригінальних иммобилайзеров для багатьох популярних марок автомобілів . Автоматичний запуск двигуна, турботаймер і управління передпусковим підігрівачем двигуна. Вбудовані датчики удару, руху і нахилу, підтримувані оригінальними адаптивними алгоритмами, забезпечують інтелектуальний захист під час процедури віддаленого запуску. Інтернет-сервіс pandora-on.com, мобільні додатки, голосовий інтерфейс GSM дозволяє запускати двигун віддалено і налаштовувати автоматичний запуск за часом, напрузі або температурі.

Телеметрія та відстеження

GSM / GPRS-модем і онлайн-сервіс дозволяють контролювати різні параметри вашого автомобіля, переглядати історію подій і відслідковувати її за допомогою GPS * (* опціонально).

Повідомлення GSM

Вбудований GSM-модем вимагає наявності локальної SIM-карти і дозволяє системі здійснювати дзвінки, відправляти текстові повідомлення, приймати команди по телефону або отримувати доступ до онлайн-сервісів.

Вбудований інтерфейс Bluetooth

Система оснащена інтерфейсом Bluetooth, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки; ці додаткові модулі значно розширюють функціональні можливості системи.

Обхід іммобілайзера

В нашу систему вбудований алгоритм обходу іммобілайзера. Порт Immo-key і технологія CLONE дозволяють реалізувати дистанційний запуск двигуна без втрати ключа.

▪SmartphoneApps

Безкоштовні програми Pandora Online (для ОС Android) і Pandora Pro (для iOS) дозволяють отримати доступ до різних параметрів системи, а також до телеметрії і відстеження з вашого смартфона.

Управління підігрівачем

Системи дозволяють дистанційно керувати популярними підігрівниками двигунів, такими як Webasto або Eberspaecher, включаючи варіанти послідовного підігріву і запуску. Систему можна безпосередньо підключити до підігрівника через шину CAN.

Простота установки

Pandora Smartis створена для простоти. Він використовує вбудований драйвер CAN-шини для доступу до бортової мережі. Всі системні функції можна програмувати через micro-USB за допомогою ноутбука або мобільного додатка для Android Pandora BT.

Бренд Pandora
Тип GSM автосигнализация
Модель DXL 1840L Slave
Вид Автосигнализация
Автоматический запуск двигетеля есть
GSM 2G модуль есть
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
CAN-інтерфейс есть
LIN-інтерфейс есть
Управління штатним передпусковим підігрівачем есть
LBS координати есть
Автоматичний запуск двигуна есть
Anti-Hi-Jack есть
Протиугінна мітка есть
Обхідник іммобілайзера есть
Двосторонній брелок нет
Бездротове радіо реле блокування нет
Мобільні додатки iOS / Android есть
Акселерометр есть
Сирена в комплекті есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев
 • Базовий блок DXL 1840L (2G) з карткою Master-PIN 1
 • Бірка іммобілайзера (пульт дистанційного керування BT-760 чорний) 2
 • Реле блокування MOTO 1
 • Кріпильний набір X-1000 1
 • Основний кабель X-1000 / Х-1100 1
 • Кабель DX90 1
 • Кабель RMD-5 новий 1
 • Кабель USB / micro USB Pandora 1
 • Аналоговий датчик температури (L3000 v2) 1
 • Кабель із кнопкою LED / VALET 1
 • Керівництво SMART 1
 • Шкіряний чохол для міток (Pandect чорний) 1
 • Упаковка SMART 1

З цим товаром також купують

Радіо реле Pandora BTR-101
Наявність
Реле віддаленого блокування

Радіо реле Pandora BTR-101

100053
1 Відгуки
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Відгуки

6 Відгуки

Много нюансов вылезло при установке.
Сам товар норм - установка отвратительная. Стандартные места и не выполнения предписаний завода.
дата

Самая популярная модель
Для полноценной работы и надежной защиты к данной системе я установил реле блокировки BTR101 и GPS модуль Nav 35BT
дата

Оценка - 5 баллов
Где-то попалась очень интересная статья о линейке Pandora Smart, которая заняла мировые рейтинговые ступени. Решил лично убедиться, приобрел 1840L. Действительно все классно, охранная система просто на высшем уровне.
дата

пока всё супер
Изначально собирался приобрести блочную модель этого бренда. Но, проконсультировавшись с менеджеров, выбор пал на pandora smart dxl - 1840l .Разница в стоимости всего пару сотен, но функционал намного больше. Плюс еще и две метки в комплекте. Установил, моделью доволен.
дата

10/10 оценка
Читал много отзывов по поводу новинки 2018 pandora smart dxl – 1840. Решил приобрести и не пожалел. Простая, быстрая установка и возможность контролировать сохранность своего железного коня на любом расстоянии при помощи смартфона или умных часов.
дата

Отличная сигнализация
Не дорогая, но надежная сигнализация. Удобно использовать без брелка, родным автомобильным ключем ставить и снимать с охраны. Понятный интерфейс. Надежная система.
дата
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння