• Акція!
GSM сигналізація Pandora DXL 1820L Slave
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

GSM автосигналізація Pandora DXL 1840L

2 Відгуки
100014
Наявність
9 125,00 ₴

Протиугінна сістемаPandora DXL-1840L це полегшена версія автосигналізації Pandect DXL-1840L. Зроблено це, природно, для здешевлення системи, оскільки не для всіх автовласників важливі дані компоненти, а при бажанні їх можна докупити і встановити в комплекс. Але не дивлячись на це, в основному модулі використаний максимально сучасний процесор STM32F413, завдяки чому не тільки підвищилася обчислювальна потужність і швидкість роботи., Але і знизилося споживання електроенергії.

 

Високофункціональна GSM / GPRS, Bluetooth 4.2, 2xCAN, IMMO-KEY-мікросистема, яка вийшла на заміну популярній моноблочной системи Pandect X-1800. Це полегшена по "залозу" і по комплектації версія ще однієї нашої системи - Pandect X -1900 BT, з базового блоку якої виключений інтегрований GPS / ГЛОНАСС-приймач з іоністорів і другий акселерометр, а з комплектації прибраний релейний модуль RMD-5M і П'єзосирена Pandora PS-330.

Система оснащена вбудованим Bluetooth-інтерфейсом останнього покоління, який дозволяє організувати роботу з усіма сучасними Bluetooth-аксесуарами, такими як Bluetooth-радіореле BTR-101, підкапотний модуль RHM-03BT, GPS / ГЛОНАСС-приймач NAV-035BT, бездротової автономний кінцевик з датчиком температури DMS-100BT.

Новинка підтримує в повному обсязі унікальну в нашому виконанні роботу з мобільними додатками, включаючи можливості управління системою зі смартфона через Bluetooth-інтерфейсу при відсутності звичного GPRS-з'єднання або просто на близькому (менше 50 метрів) відстані від автомобіля. Робота програми смартфона автоматично перемикається на пріоритетний вид зв'язку, відповідно до заданих власником настройками. Крім того, смартфон з встановленим додатком здатний працювати і як "мітка власника", дозволяючи організовувати зручні Hands-Free алгоритми управління охоронної системи автомобіля, не вимагаючи абсолютно ніяких маніпуляцій від власника.

Ще одне яскраве відміну Pandect X-1840 від звичайної 1800-й системи додавання спеціалізованого порту IMMO-KEY, який дає можливість використовувати всі без винятку наші нові алгоритми обходи штатних иммобилайзеров, включаючи вимагають процедур сервісу Pandora CLONE, які наша компанія надає, абсолютно безкоштовно, причому без обмежень по маркам, моделям або інтерфейсів підключення.

Як і Pandect X -1900 BT, новинка побудована на новітньому процесорі STM32F413, який став доступним тільки кілька місяців тому, який дозволив запровадити нові унікальні алгоритми роботи, що дозволили знизити енергоспоживання системи до рекордних значень в 10 мА при збереженні повного функціоналу і при активному GPRS-з'єднанні з сервером.

Професіонали ринку не зможуть не оцінити радикально розширилися можливості по підключенню та інсталяції системи до автомобілів, причому не тільки сучасними, але і з великою кількістю аналогових підключень в Pandect X-1800 BT тепер на 5 повноцінних таймерних каналів більше, ніж у попередника, а на самому блоці з'явився окремий роз'єм для підключення релейного модуля запуску RMD-5. У новинці два таймерних каналу мають можливість перемикання двох таймерних каналів на позитивну полярність здатністю навантаження до 0,25 А. Завдяки цьому, на абсолютну більшість популярних сучасних автомобілів Pandect X-1800 BT може бути підключена повнофункціонально, використовуючи лише цифрові інтерфейси і слабкострумові лінії (без використання силових аналогових реле).

А найголовніше незважаючи на розширився функціонал, вартість виробу залишилася незмінною, що не збільшившись ні на копійку Pandect X-1 840 і за цим параметром є безальтернативною повнофункціональної охоронно-телеметричної системою не має аналогів на ринку.

 • Інтегрований GSM-інтерфейс
 • LBS-позиціонування з базових GSM-станцій
 • micro / mini-USB порт
 • SLAVE режим з доп. захистом
 • Можливість реалізації автозапуску
 • Алгоритм визначення аварії з захистом від помилкових спрацьовувань
 • Датчик удару / нахилу / руху інтегрований
 • Діалоговий код
 • Інтегровані цифрові інтерфейси CAN, LIN, K-BUS
 • Кодовий іммобілайзер
 • Контроль рівня палива на всіх автомобілях
 • Мітка інтегрованого іммобілайзера
 • Програмування "по повітрю" через USB-програматор RMP-03
 • Турботаймер
 • Управління опалювачі
 • Управління через веб
Бренд Pandora
Тип GSM автосигнализация
Модель DXL 1840L
Вид Автосигнализация
Автоматический запуск двигетеля есть
GSM 2G модуль есть
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
CAN-інтерфейс есть
LIN-інтерфейс есть
Управління штатним передпусковим підігрівачем есть
Автоматичний запуск двигуна есть
LBS координати есть
Anti-Hi-Jack есть
Протиугінна мітка есть
Обхідник іммобілайзера есть
Двосторонній брелок нет
Бездротове радіо реле блокування нет
Мобільні додатки iOS / Android есть
Акселерометр есть
Сирена в комплекті есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев
 • основний блок
 • метка-брелок BT-760
 • комплект крепежа
 • основний кабель x-1000 / x-1100
 • кнопка + кабель

Відгуки

2 Відгуки

Сигналка топ
Миниатюрная противоугонка DXL-1840L приятно удивила меня своими миниатюрными габаритами. Но в ней спрятано множество приятных и полезных функций, которые поднял охрану автомобиля на высокий уровень. Нареканий нет. Рекомендую просто купить, чтобы все испытать на личном примере.
дата

Покупкой очень доволен!
Сохранность собственного автомобиля, прежде всего. Считаю, что моделька pandora 1840 лучше всего справляется с поставленной задачей. Теперь спокоен, пока у вандалов шансов нет. Плюс две метки для повышения безопасности.
дата
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння