GSM автосигналізація Pandora DXL 1820L Slave
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

GSM автосигналізація Pandora DXL 1820L Slave

100012
Розпродано
3 500,00 ₴

PanDECT DXL 1820L - дана система є модернізованою популярну мікросігналізацію Pandect Х-1700 на новій елементній базі і оновленому програмному забезпеченні.


 

Мікросігналізація Pandora DXL 1820L володіє базовим блоком з рекордно малими розмірами, не набагато перевищують розміри протиугінною мітки. Безумовно, така мініатюрність відкриває широкі можливості по прихованої установки блоку в будь-якому місці в автомобілі. Дана система це повний аналог системи Pandect X-1800, але вже доданий англомовний і російськомовний інтерфейс для налаштувань і управління системою.

Система працює на ядрі Pandora Pro, має функцію автозапуску двигуна, GSM / GPRS-модем і інтегрований 2CAN-контролер, а також спеціальну систему розпізнавання аварії. Pandora DXL 1820L може керувати штатними і додатково встановленими опалювачі як по шині CAN, так і за допомогою аналогових підключень.

Автозапуск двигуна - опція, яку можливо реалізувати в даній системі за допомогою модуля автозапуску Pandora RMD-8 (купується окремо).

Pandora DXL 1820L працює з сучасним інтернет-сервісом, а також мобільними додатками Pandect \ Pandora Info для Android.

Фактично в системі реалізовані два режими роботи: стандартний, при якому мітка є "підмогою" для штатного радіоканалу і управляє тільки блокуванням двигуна, і Hands Free, при якому міткою управляються і блокування, і замки дверей.

Для повноцінної настройки системи відповідно до індивідуальних побажань користувача досить підключити базовий блок системи до ПК за допомогою micro-USB і встановити необхідні зміни в програмі Pandora Alarm Studio.

Новий тег іммобілайзера IS-760, що входить в комплект, має товщину всього 5 мм і посилену вологозахист; на корпусі мітки розташовується кнопка для самостійного відключення охорони в разі потреби.

Pandora DXL 1820L сумісний по радіоканалу з усіма новинками периферійного обладнання: годинами Pandora RW, реле блокування RR-102, GPS-приймачем NAV-035BT, модулями RHM-6 і реле IS-850 (IS-855).

Бренд Pandora
Модель DXL 1820L Slave
Тип GSM автосигнализация
Вид Автосигнализация
Автоматический запуск двигетеля нет
GSM 2G модуль есть
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
CAN-інтерфейс есть
LIN-інтерфейс есть
Управління штатним передпусковим підігрівачем есть
LBS координати есть
Автоматичний запуск двигуна нет
Anti-Hi-Jack есть
Протиугінна мітка есть
Обхідник іммобілайзера нет
Двосторонній брелок нет
Бездротове радіо реле блокування нет
Мобільні додатки iOS / Android есть
Акселерометр есть
Сирена в комплекті нет
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння