GSM автосигналізація Pandora DX 88BTUA
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

GSM автосигналізація Pandora DX 88BTUA

100158
Наявність
5 123,00 ₴

Pandora DX88BTUA оснащена Bluetooth-інтерфейсом останнього покоління, який дозволяє здійснювати повноцінне і повністю безкоштовне управління сигналізацією зі смартфона в радіусі до 50 м, а також використовувати смартфон в якості мітки. Зручний алгоритм Hands Free не вимагає від власника ніяких спеціальних дій для управління охороною mdash; просто наблизьтесь до автомобіля, щоб сигналізація автоматично розпізнала сигнал зі смартфона або входить в комплект протиугінною мітки і відключила охорону.

Щоб зробити систему максимально доступною для тих, хто давно мріяв керувати автомобілем зі смартфона з будь-якої точки світу, в комплекті залишилася одна Bluetooth-мітка для авторизації власника (нагадуємо, що роль другої мітки і повноцінного брелока виконує будь-який сучасний смартфон на Android або iOS) і новий модуль для автозапуску RMD-4M ..

Охоронна система Pandora DX88BTUA працює на процесорі STM32F413, що дозволив знизити енергоспоживання системи до 10 мА за умови повноцінної роботи систем сигналізації й активному GPRS-з'єднанні з сервером.

 

Новий модельний ряд для України.
Pandora DX88BTUA
Pandora DXL 1840L Slave / Pandora DX88BTUA

Це все та ж популярна, актуальна та перевірена часом DXL 1840L з найширшим функціональним набором GSM / GPRS, Bluetooth 4.2, 2xCAN, IMMO-KEY. Різниця цієї моделі в комплектації.

Щоб зробити систему максимально доступною для тих, хто давно мріяв керувати автомобілем зі смартфона з будь-якої точки світу, в комплекті залишилася одна Bluetooth-мітка для авторизації власника BT-770 (нагадуємо, що роль другої мітки і повноцінного брелока виконує будь-який сучасний смартфон на Android або iOS) і новий модуль для автозапуску RMD-4M. Система підтримує в повному обсязі унікальну в нашому виконанні роботу з мобільними додатками, включаючи можливість управління системою як зі смартфонів, так і з розумних годин. При відсутності мобільної мережі або просто на близькій відстані від автомобіля смартфон переходить в режим управління по Bluetooth. Саме наш фірмовий захищений Bluetooth-інтерфейс заслуговує на окрему увагу при бажанні до DX88BTUA в будь-який момент можна додати бездротові аксесуари для збільшення функціоналу і протиугінних властивостей. Наприклад, GPS / ГЛОНАСС-приймач NAV-035BT перетворить вашу микросистему в супутниковий GSM-комплекс, а радіореле BTR-101 сховається в надрах автомобіля і не дасть зловмисникові навіть завести двигун. При цьому ніяких проводів в салон тягнути не потрібно все працює по повітрю! Зрозуміло, в такій серйозній системі присутній бесьключевой автозапуск всіх популярних сучасних автомобілів. Спеціалізований порт IMMO-KEY дає можливість використовувати всі без винятку наші нові алгоритми обходу штатних иммобилайзеров, включаючи вимагають процедур сервісу Pandora CLONE. Це максимально безпечно, і що дуже важливо зберігає гарантію на ваш автомобіль! Базовий блок Pandora DX88BTUA виконаний в мініатюрних розмірах для максимально прихованої установки і споживає рекордно мінімальну кількість енергії. Навіть при довгих простоях акумулятор автомобіля зможе запустити двигун. Також в комплекті йде наша супер-П'єзосирена Pandora PS-330 вона дуже гучна, невелика і зручна для установки. І, як всі топові продукти Pandora, максимально енергоекономічних.

Бренд Pandora
Тип GSM автосигнализация
Модель DX 88BTUA
Вид Автосигнализация
GSM 2G модуль есть
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
CAN-інтерфейс есть
LIN-інтерфейс есть
Управління штатним передпусковим підігрівачем есть
LBS координати есть
Автоматичний запуск двигуна нет
Anti-Hi-Jack есть
Протиугінна мітка есть
Обхідник іммобілайзера нет
Двосторонній брелок нет
Бездротове радіо реле блокування нет
Мобільні додатки iOS / Android есть
Акселерометр есть
Сирена в комплекті нет
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння