GPS-приймач TEC Prizrak GPS-модуль Glonass-270 (герметичний)
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

GPS-приймач TEC Prizrak GPS-модуль Glonass-270 (герметичний)

100134
Наявність
2 315,00 ₴

Призначений для роботи в комплексі з GSM-сигналізаціями "Призрак-8xx" або з системою управління кліматом FanControl-GSM. Дозволяє реалізувати функцію визначення місцезнаходження автомобіля. Модуль використовує супутникові системи навігації GPS і ГЛОНАСС.

Модуль виготовляється в двох виконаннях: в звичайному - модуль GPS / ГЛОНАСС-270 і в герметичному - модуль GPS / ГЛОНАСС-270 (герметичний). Герметичне виконання має клас вологозахищеністю IP67 і призначене для установки поза салону автомобіля. Таким чином, вдається уникнути можливих перешкод для супутникового сигналу. Зокрема, від теплозахисних / звукоизолирующих лобових стекол з бездротовим обігрівом, часто зустрічаються у сучасних моделей автомобілів, наприклад, Audi A6, A7, Q7 і Volkswagen Touareg.

 

Модуль GPS / ГЛОНАСС-270 визначає положення автомобіля і взаємодіє з автосигналізації GSM-типу (лінійка Призрак 8хх) або модулями запуску обігрівачів салону серії Fan Control. Він постійно оцінює координати машини за допомогою супутників навігаційних систем GPS і ГЛОНАСС.
Корпус модуля в герметичному виконанні має ступінь захисту IP67. Тому такий пристрій монтується зовні кузова машини. Ця особливість усуне перешкоди для проходження супутникового сигналу. Герметичне виконання модуля особливо актуально для лобових автомобільного скла з високими тепло / звукоізоляційні характеристики і функцією бездротового обігріву. Такі є в автомобілях брендів Audi (A6, A7, Q7), Volkswagen (Touareg) та інших.
Модуль фіксує положення машини і в автоматичному режимі передає ці дані на інтерактивний портал для інформування власника. Або на модуль управління обігрівачами кабіни. Власник відкриває додаток свого мобільного гаджета і побачить, де його автомобіль. Сервіс Дозор допоможе вам проаналізувати рух машини за певний час.
Переваги модуля GPS / ГЛОНАСС-270:

  • Стабільність в прийомі сигналів;
  • Чи не складна установка і застосування (без додаткової настройки);
  • Виготовлений за допомогою сучасного обладнання, контроль якості відповідно до міжнародних стандартів;
  • Гарантійний термін 3 роки від компанії-виробника "ПЕК електронікс" підкреслює високий рівень продукції.
Бренд TEC Prizrak
Тип GPS-приемник
Вид Аксесуари для сигналізацій
Модель GPS-модуль Glonass-270 (герметичный)
Клас вологозахищенності IP67 Є
Класс влагозащищености IP67 есть
GPS/GLONASS есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння