GPS-приймач TEC Prizrak GPS-модуль Glonass-270
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

GPS-приймач TEC Prizrak GPS-модуль Glonass-270

100133
Наявність
1 885,00 ₴

Представлений модуль був розроблений для експлуатації разом з різними пристроями проти системами Призрак 800 версії, а також може бути використаний для сучасних систем, що відповідають за управління кліматом. Використовуючи даний пристрій, кожен автовласник отримує можливість визначити точні координати, дізнавшись, де саме знаходиться його машина в даний момент.

Відзначають високу точність визначення такої інформації - до декількох метрів. Для повноцінного використання потрібно встановити мобільний додаток "Призрак". При цьому модуль не потребує додаткового налаштування і відрізняється прихованим способом монтажу в авто. Все це стало можливим за рахунок невеликих розмірів.

 

Основне призначення представленого модуля полягає в можливості визначити точне місцезнаходження транспортного засобу. Модуль GPS / ГЛОНАСС-270 можна використовувати разом з автосигналізації Призрак 800 серії, а також в комплексі з сучасними системами для управління кліматом FanControl-GSM. Для роботи такий пристрій використовує супутникові навігаційні системи ГЛОНАСС і GPS.

У продажу все модулі представлені відразу в двох можливих варіантах:

  • звичайна або стандартна комплектація;
  • герметична комплектація.

Останній модуль відрізняється високим класом захисту (IP67) від підвищеного рівня вологості, а тому його можна монтувати не тільки всередині автомобіля, але і за його межами. Це дещо розширює основні функції експлуатації.

Таким чином, навіть при попаданні вологи на герметичний корпус супутниковий сигнал зберігає свою частоту, виключаючи утворення небажаних перешкод. Як правило, перешкоди є частою проблемою для автовласників сучасних машин, таких як, Audi A6, A7, Q7 і Volkswagen Touareg. Адже саме в таких машинах автовиробники передбачають установку теплозахисних лобових стекол з прекрасними показниками звукоізоляції, які також відрізняються бездротовою системою обігріву.

Переваги використання потужного модуля

Визначення точних координат того, де саме знаходиться транспортний засіб, здійснюється постійно, без збоїв. Вся інформація буде автоматично перенаправлено на охоронний комплекс Призрак-GSM або ж на систему, що відповідає за управління кліматичною ситуацією.

Серед основних переваг експлуатації модуля варто виділити:

  • наявність стабільного прийому сигналу;
  • можливість використовувати герметичне виконання з високим класом захисту від вологи;
  • простий спосіб монтажу і подальшого використання, так як відсутня необхідність проводити додаткову настройку;
  • система повністю відповідає міжнародним стандартам якості, завдяки успішному проходженню перевірок.

Щоб дізнатися, де саме знаходиться ваш автомобіль, досить скористатися мобільним додатком, відкриваючи його на телефоні або на планшеті.

Додатковою перевагою є можливість ознайомитися з усіма своїми поїздками за певний часовий проміжок. Для цього буде потрібно використовувати сервіс "Дозор".

Бренд TEC Prizrak
Тип GPS-приемник
Вид Аксесуари для сигналізацій
Модель GPS-модуль Glonass-270
GPS/GLONASS есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння