Двостороння автосигналізація Pandora DX 40BUA
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Двостороння автосигналізація Pandora DX 40BUA

100160
Наявність
4 133,00 ₴

Нова система підтримує роботу з цифровими шинами сучасних автомобілів, як і старші моделі цієї лінійки 2хCAN, Lin, IMMO-KEY. Управління здійснюється інформативним брелоком з великим і контрастним екраном, при цьому діалогова захист з цифровим шифруванням виключає можливість електронного перехоплення і злому так званими "вудками", ніж особливо страждають штатні охоронні системи більшості автомобілів останніх років випуску. Крім того, система має відмінну дальністю прямого і зворотного зв'язку, звичайно не такий як в рекордних системах Pandora c радіотракт LoRa, але як мінімум не гірше конкурентів, більш дорогих і менш технологічних!

 

Новий модельний ряд для України. Pandora DX40BUA Pandora DX40S / Pandora DX40BUA Нова система підтримує роботу з цифровими шинами сучасних автомобілів, як і старші моделі цієї лінійки 2хCAN, Lin, IMMO-KEY. Управління здійснюється інформативним брелоком з великим і контрастним екраном D-079 і брелоком без жк-дисплея R-389.

В базовому блоці вже вбудований датчик удару / нахилу / руху, реалізована підтримка передпусковим підігрівачем і навіть дистанційний / автоматичний запуск двигуна. Для автозапуску досить додати релейний модуль RMD-5M, з наявністю якого зазвичай не виникає проблем у будь-якого професійного установника. До речі, саме фахівці ринку автобезпеки особливо оцінять зручність установки і настройки Pandora DX40BUA тепер для програмування досить android-смартфона і копійчаного OTG-USB адаптера (перехідника)! Просто підключили базовий блок USB-кабелем до смартфону і відкрили програму Pandora Спеціаліст, все! У будь-якому місці, в будь-який час, ніяких ноутбуків і блоків живлення. І ще один істотний плюс цієї системи Надмалий енергоспоживання, всього 4,5 міліампера! Це практично непомітно для акумулятора автомобіля, а значить його можна спокійно паркувати на тривалий термін і не переживати, що машина не заведеться після відпустки або відрядження. А ще ми порадуємо вас вартістю цієї системи і відкриємо новий рівень якісної безпеки від Pandora за розумні гроші!

В базовому блоці вже вбудований датчик удару / нахилу / руху, реалізована підтримка передпусковим підігрівачем і навіть дистанційний / автоматичний запуск двигуна. Для автозапуску досить додати релейний модуль, з наявністю якого зазвичай не виникає проблем у будь-якого професійного установника. До речі, саме фахівці ринку автобезпеки особливо оцінять зручність установки і настройки Pandora DX40BUA тепер для програмування досить android-смартфона і копійчаного OTG-USB адаптера (перехідника)! Просто підключили базовий блок USB-кабелем до смартфону і відкрили програму Pandora Спеціаліст, все! У будь-якому місці, в будь-який час, ніяких ноутбуків і блоків живлення.

І ще один істотний плюс новинки Надмалий енергоспоживання, всього 4,5 міліампера! Це практично непомітно для акумулятора автомобіля, а значить його можна спокійно паркувати на тривалий термін і не переживати, що машина не заведеться після відпустки або відрядження.

Бренд Pandora
Модель DX 40BUA
Вид Автосигнализация
Тип Двухсторонняя автосигнализация
Вбудований USB порт есть
CAN-інтерфейс есть
LIN-інтерфейс есть
Автоматичний запуск двигуна нет
Двосторонній брелок есть
Акселерометр есть
Сирена в комплекті нет
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння