Встановлення сигналізації

на автомобіль важливий та відповідальний процес, який вимагає навичок та професійних якостей від інсталяторів, адже не важливо, наскільки захищена та дорога охоронна система, якщо вона буде встановлена не коректно.

Ми дуже часто стикаємося з ситуаціями, коли до нас приїжджають клієнти з гарною авто сигналізацією, встановленою в офіційному сервісному центрі, де через брак часу та мотивації у фахівців, які робили монтаж, не реалізовані повноцінно необхідні блокування та налаштування систем, часто досить просто відключити блок сигналізації від штатних роз'ємів підключення та автомобіль готовий їхати своїм ходом, незважаючи на те, що встановлений досить дорогий охоронний комплекс з великим потенціалом блокувань та налаштувань системи при реалізації яких автомобіль був би надійно захищений від угону.

Також досить часто ми стикаємося з такими ситуаціями, коли наші клієнти встановлюють авто сигналізації у "своїх" автоелектриків, у знайомих автомайстернях, які не мають достатнього досвіду в коректному монтажі та налаштуванні охоронних систем, після чого ми беремо машини (іноді навіть привозять на евакуаторі) на розблокування, переналаштування, а фактично демонтаж та встановлення сигналізації з нуля.

У нашому інсталяційному центрі компанії Автогалактика

у Києві за адресою Івана Виговського 26А створено всі необхідні умови, які дозволяють якісно встановити автосигналізацію, де достатньо вільного місця та освітлення для автомобіля та інженера, який здійснює монтаж даної сигналізації. В основному ми робимо монтаж таких автомобільних сигналізацій, як Pandora, Pandect, Starline і Prizrak, Igla.

Співпрацюємо зі страховими компаніями. Досвід роботи наших спеціалістів у реалізації систем безпеки понад 10 років. У створених умовах одночасно ми можемо встановлювати сигналізацію на 3 автомобілі. Для наших клієнтів є вітрина в шоурум, де можна подивитися відмінності і вибрати модель автосигналізації, що цікавить. У нас завжди є необхідні інструменти та додаткові модулі, якими можна доукомплектувати охоронну систему за бажанням клієнта.

Будь-яка установка сигналізації починається з поставлених завдань, комплектації самого автомобіля та вивчення технологічних карт установки на цю модель. Досить часто трапляються такі випадки, коли автомобіль "американець" не збігається з настановними картами або в ньому програмно заблоковано якусь функцію залежно від того, з якого регіону Америки чи Європи автомобіль прибув до України.

Насамперед відпрацьовуються гіпотези, тобто. при такому підключенні сигналізації повинна відпрацьовуватися така дія або статус охоронної системи. Якщо цього немає, то визначається причина і є інші шляхи чи методи підключення автосигналізації. Після того, як всі функції сигналізації коректно відпрацьовуються, проводиться монтаж системи, налаштування та фінальне тестування автосигналізації.

Встановити сигналізацію на авто, це означає, не тільки надійно захистити, але й по можливості реалізувати комфортні функції, такі як автоматична дотяжка відкритих вікон в автомобілі при постановці на охорону, керування автозапуском двигуна, коли можна віддалено прогріти або охолодити салон автомобіля, керування багажником автомобіля або передпусковим обігрівачем.

Наш колектив - це команда професіоналів, які об'єднані однією метою, ми не боїмося вирішувати складні завдання під час встановлення сигналізацій і так історично склалося, що ми любимо виклики.

Нашим клієнтам ми завжди готові запропонувати смачну каву та ароматний чай. Високошвидкісне WiFi інтернет з'єднання дозволяє клієнтам швидко встановлювати необхідні програми та оновлення для підключення та авторизації клієнтської частини керування автомобілем.

Ми надаємо гарантію на виконані роботи зі встановлення сигналізації 1 рік, але не обмежуємося цим терміном, якщо є на це об'єктивні причини.

Час на встановлення сигналізації,

безпосередньо залежить від самого автомобіля та його комплектації, автосигналізації, яка встановлюється на авто та додаткових функцій, які необхідно реалізувати, наприклад таких, як монтаж реле блокування двигуна, автодоводчик скла, автозапуск двигуна, обігрів сидінь, керма, дзеркал.

Зазвичай стандартна установка займає 1 день, клієнт залишає машину на 10.00, а приїжджає за нею до 17.00, також необхідно враховувати той факт, що перед тим як забрати автомобіль, необхідно близько години, щоб наш інженер налаштував сигналізацію під Вас, авторизував у системі, як власника та розповів, як користуватися охоронною системою.

Якщо з установкою автосигналізації необхідно реалізувати автозапуск двигуна, керування штатними підігрівачами або автомобіль "складний" з точки зору встановлення додаткового обладнання, може знадобитися більше часу, наприклад 1.5 - 2 дні.

Ціни на встановлення сигналізації:

Наші ціни на монтаж автосигналізацій обґрунтовані та вивірені часом, адже для якісної установки сигналізації необхідно створити комфортні умови праці та достатню мотивацію для наших співробітників, щоб робота була виконана якісно та також, щоб нашим клієнтам було зручно та безпечно залишати свої транспортні засоби у нашому установчому центрі. .

Установка автомобільної сигналізації від 2400 грн.

Установка додаткового бездротового радіо реле BTR101 - 800 грн.

Реалізація автозапуску - 1250 грн.

*При нестандартному методі реалізації автозапуску (відсутність у картах установки, можливих віртуальних та логічних імітаціях, що потребують додаткового часу, вартість розраховується щодо нормо годин витрачених на реалізацію цієї функції) додатково від 500 до 1500 грн.

Установка GPS приймача від 150 до 350 грн.

Встановлення іммобілайзера від 1800 до 2800 грн.

Установка модуля NAV X 1000 грн.

Монтаж підкапотного модуля RHM03BT окремо 900 грн.

Встановлення замка капота з модулем RHM03BT 3500 грн.

Установка блокатора КПП - від 2500 до 3500грн.* залежить від моделі замку та автомобіля

Встановлення антиджаммеру від 500 грн.

*(Якщо при підключенні до цифрових шин автомобіля нам не вдається програмно активувати певні функції, які за замовчуванням входять до комплексу робіт із встановлення автосигналізації, то вартість реалізації залежить від методів і часу досягнення поставленого завдання - див. нижче розділ Додаткові послуги)

Додаткові послуги:

*Доводчики скла залежно від реалізації від 800 до 3000 грн.

*Управління передпусковим підігрівом - від 1000 грн.

*Підігрів сидінь - від 1000 грн.

*Підігрів дзеркал - від 500 грн.

*Управління кришкою багажника від 500грн.

Демонтаж встановленої сигналізації 800 грн.

Прописати брелок 100 грн.

Зміна користувача (при купівлі автомобіля з уже встановленою сигналізацією) 1000 грн.

Заміна блоку сигналізації 2500 грн.

Клонувати чіп іммобілайзера для реалізації автозапуску від 1500 грн.

Створити дублікат другого ключа з фізичним корпусом та клонованим іммобілайзером - від 2500грн.*

*Залежить від моделі автомобіля та якості використовуваних матеріалів

Не ризикуй, встанови надійний захист та збережи нерви та гроші, адже ці автовласники готові віддати багато чого, щоб повернути своє авто.

Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння