Брелок пейджер Pandora LCD D463
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Брелок пейджер Pandora LCD D463

100071
Наявність
3 736,00 ₴

Новий двосторонній ЖК-брелок для Pandora DXL 5000New. Пластиковий корпус брелока запозичений у попередниці. Його ергономічні характеристики дуже високі, а в реальній експлуатації він зарекомендував себе дуже надійно. Він не втрачає гарного зовнішнього вигляду за рахунок особливої ​​конструкції і оригінального рішення кнопок з силіконовими підвісами.

 

В оновленому брелоку, який отримав індекc D463, ми застосували новий інверсний РК-індикатор, виготовлений за технологією VA, нову світлодіодну, рівномірну, яскраве підсвічування. Усередині оновленого корпусу абсолютно нова апаратна платформа, яка реалізована на новому микроконтроллере від Microchip і новітньому інтегральному трансивері SI4463, що працює на частоті 868 МГц.

Велика робота проведена і над підвищенням енергоекономічності в брелоку D463 застосовані спеціальні адаптивні алгоритми роботи, що скорочують енергоспоживання. У ЖК-брелоку Pandora DXL 5000New інтенсивність і тривалість звукової, вібро і світлової індикації залежить від типу події (службове, сервісне або тривожне) і ступеня заряду елемента живлення. Ці заходи разом з більш сучасною елементною базою і новими інженерними рішеннями, дозволили збільшити термін служби елемента живлення 1,5 рази.

Бренд Pandora
Вид Аксесуари для сигналізацій
Тип Брелок пейджер
Модель LCD D463
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння