Брелок пейджер Pandora LCD D010 black
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Брелок пейджер Pandora LCD D010 black

100080
Наявність
1 935,00 ₴

Брелок LCD D010 black працює c багатоканальним радіотракту в діапазоні 868MHz, діалоговим кодом в розширеному протоколі обміну. Дальність зв'язку не поступиться брелоки D077 і D078 з комплекту автосигналізацій Pandora DX-50 і її модифікації - Pandora DX-50b, - надійно зарекомендували себе чи не лідерами дальності серед сучасних сигналізацій.

 

Незважаючи на мініатюрний розмір, брелок має живлення від звичної батареї ААА, і збільшений термін служби без заміни елемента живлення. Брелок Pandora D010 ергономічний і сучасний, не виглядає анахронізмом разом з ключами будь-якого сучасного автомобіля. Є чи не найбільш компактним брелоком двостороннього зв'язку в світі на сьогодні, що при його дальності зв'язку і функціональності робить його дуже привабливим.

В брелоку D-010 ми вперше застосували графічний OLED-дисплей, який, не дивлячись на невеликі габарити, має великі піктограми активних подій (значно більші, ніж на звичних ЖК-дисплеях) і безліч інформативних віджетів. А його яскравості і контрастності вистачає для впевненої видимості навіть при прямому сонячному світлі.

Бренд Pandora
Вид Аксесуари для сигналізацій
Тип Брелок пейджер
Модель LCD D010 black
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння