Брелок Pandora LCD D030 black
Брелок Pandora LCD D030 black
Брелок Pandora LCD D030 black
Брелок Pandora LCD D030 black
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Брелок Pandora LCD D030 black

100056
Наявність
1 608,00 ₴

Pandora D-030 Bluetooth-брелок з OLED-дисплеєм і харчуванням від Li-Po акумулятора і зарядкою від microUSB. Конструюючи цей брелок, ми спробували створити легкий, компактний, зручний в носінні на зв'язці ключів, ергономічний при натисканні кнопок, сучасний і недорогий брелок з можливістю приймати і відображати інформацію про статус системи охорони автомобіля на дисплеї OLED.

 

Нас уже давно просили зробити такий брелок наші численні партнери, які розуміють, що з появою брелока автосигналізацій з мобільними додатками, що працюють і по Bluetooth, і GPRS / 3G, необхідність в далекобійний субгігагерцовом брелоку майже відпадає. Але залишається традиційна прихильність багатьох користувачів до брелоку з кнопочками і індикатором.

Ми постаралися зберегти весь звичний сотням тисяч автолюбителів користувачів наших охоронних систем, логіку побудови команд і сигналів брелоків Pandora. Але, звичайно ж, реальна дальність дії радіоканалу брелока Pandora D-030 це 25-35 метрів (зате дуже швидко, і практично не залежить від помеховой обстановки). При цьому наша реалізація Bluetooth дуже добре опрацьована, і не має аналогів в ринку Car Security. А ще, зарядженого акумулятора брелока Pandora D-030 має вистачати більш ніж на півроку роботи.

Виріб Pandora D-030 сумісний з усіма нашими новими автомобільними сигналізаціями Pandora і Pandect, що мають Bluetooth-інтерфейс а це практично всі нові вироби 2017-18 модельних років, і все нові розробляються вироби. Брелок D-030 прекрасно вписується в серію виробів Pandect X (Pandect X-1000, Pandect X-1700BT, Pandect X-1800BT, Pandect X-1900BT), перетворюючи їх в недорогі "GSM-брелочная". А враховуючи, що далеке повідомлення цих систем йде GSM-дзвінком, SMS-повідомленням та повідомленням через GPRS-Internet, то необхідність в далекобійний брелоку в межах дії GSM-мереж дійсно відпадає. А практика користування автомобілем часто не має на увазі подачі команд брелоком при значній відстані від автомобіля. А при виникненні такої необхідності є мобільний додаток на телефоні.

Бренд Pandora
Вид Bluetooth-аксесуари
Модель LCD D030 black
Тип Брелок
Li-Po аккумулятора Є
OLED-дисплеем Є
Bluetooth есть
Вбудований USB порт есть
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння