Реле блокування TEC Prizrak Implant 1A (2x3)

Реле блокування TEC Prizrak Implant 1A (2x3)

100127
Наявність
400,00 ₴

Реле має дві повних групи контактів, застосовується для блокування керуючих ланцюгів з максимальним струмом до 1 А, а також для реалізації блокування двигуна методом шунтування датчиків (наприклад, датчиків положення колінчастого і розподільного валів).

реле Implant 1A (2x3) - один з виробів в серії професійних пристроїв виробництва ПЕК електронікс для реалізації блокування двигуна автомобіля. Реле спеціально розроблено для використання з усіма моделями охоронних систем Призрак.

 

Реле має мініатюрними розмірами - 11.5х36х7.6 мм, що є однією з найважливіших технічних характеристик.

Реле для блокувань - це той інструмент, який необхідний кожному професійному майстру-установника. Стандартне автомобільне реле громіздке і незручне, тому майстри-установники воліють реле малогабаритне. Найчастіше його виготовляє сам майстер вручну, іноді професійно, іноді - інакше. У другому випадку, частіше, використовується наступний алгоритм: знімається реле з плати старого невикористаного обладнання, підпоюють "на коліні" до мініатюрним контактам, отримана "виріб" ізолюється. Все це веде до додаткових витрат і до ризиків, наприклад, подломленние контакти, підплавлення корпус, недостатня ступінь вологозахисту і т.п .. Установка такого реле нерідко призводить до рекламацій, часом і у вигляді евакуатора з незадоволеним клієнтом.

Наше рішення Реле Implant 1A (2x3) позбавить Вас від зайвих витрат і рекламацій. Реле Implant 1A (2x3) - це якісний конструктив, дві повні групи контактів, клас вологозахищеністю IP66. Виготовлено в Москві, на власному виробництві, оснащеним найсучаснішим обладнанням і багатоступінчастої системою контролю якості. Роздрібна ціна реле блокувань Implant 1A набагато нижче самостійно зібраних. Плюс - значна економія часу установників: немає необхідності самостійно виготовляти реле.

Переваги реле Implant 1A (2x3)

  • У якості головного компонента вироби використовується електромеханічний реле від одного з провідних виробників - компанії AXICOM (Tyco Electronics Corporation).
  • Споживання 20 мА (при 14,5 B і 22 С).
  • Спеціалізовані дроти (ПВАМ), призначені для застосування в автомобілі.
  • Використання термоусадки і бензостійк термоклею дозволяє виробу відповідати класу вологозахищеністю IP66.
  • Підвищені надійність і герметичність конструкції: наявність корпусу, дроти припаиваются до спеціальної плати, а не до контактів реле.
  • Дві повні групи контактів для блокування керуючих ланцюгів з максимальним струмом до 1А.
  • Захисні діоди від індукційних викидів.
  • Можливість максимально прихованої установки - імплантації в джгути штатної проводки автомобілів.
Бренд TEC Prizrak
Вид Аксесуари для сигналізацій
Модель Implant 1A (2x3)
Тип Реле блокировки
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння