Радіо реле Pandora BTR-101
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Радіо реле Pandora BTR-101

1 Відгуки
100053
Наявність
1 526,00 ₴

Радіореле BTR-101 виконано на новітній елементній базі, схожою з базовим блоком іммобілайзера Pandect BT-100 і, природно, спілкується з керівниками модулями за допомогою протоколів Bluetooth 4.2.

 

Застосування саме цього протоколу для зв'язку по радіоканалу дозволило істотно підвищити якість з'єднання, стабільність і перешкодозахищеність, яка, завдяки просунутому алгоритму автоматичного координування передачі пакетів даних, зросла в рази в порівнянні з попередніми реалізаціями радіотракт на частоті 2.4 ГГц.

Краще стала і енергоекономічність - енергоспоживання реле знизилося майже в 2 рази! У той же час пристрій невиявний в ефірі, до нього неможливо підключитися і перешкодити зв'язку, поки в ефір не буде видана спеціальна шифрована посилка від парного пристрою, і робота можлива лише від авторизованого попередньо пристрою.

Як і іммобілайзер BT-100, радіореле має можливість оновлення прошивки для доповнення корисними функціями - природно по протоколу Bluetooth, прямо зі смартфона - просто, легко і зрозуміло.

Pandect BTR-101 оснащено новим високочутливим акселерометром з високонадійними алгоритмами визначення руху, що викликають блокування двигуна при будь-якій спробі почати рух і дозволяють двигуну безперешкодно працювати, наприклад при дистанційному запуску двигуна. Причому навіть в двигунах, що мають підвищений рівень вібрації, проблем не виникне. Якщо в зоні визначення немає мітки і спроба початку руху повинна бути детектувати надійно, але прогрівається двигун не повинен викликати спрацьовування блокування.

Звичайно ж є і можливість окремої настройки його власного датчика руху, і звичайно команда на миттєву блокування може прийти від керуючого пристрою, базового модуля іммобілайзера або сигналізацій нового покоління.

Дане радіореле відноситься до периферійних пристроїв нового покоління, які виробляються нашою компанією.

Бренд Pandora
Вид Bluetooth-аксесуари
Модель BTR-101
Тип Радио реле
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

З цим товаром також купують

GSM автосигналізація Pandora DX 4GL
Наявність
GSM / GPS автоcигналізації

GSM автосигналізація Pandora DX 4GL

100024
1 Відгуки
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Відгуки

1 Відгуки

Обязательно
Данная позиция ОБЯЗАТЕЛЬНО ко всем сигнализациям и можно даже 2 шт. Отрабатывает четко!
дата
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння