Радіо реле Magic Systems RL 400
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Радіо реле Magic Systems RL 400

100117
Наявність
1 809,00 ₴

Бездротове реле блокування Magic Systems RL400 входить до складу охоронно-проівоугонних комплексів Super Agent або Agent MS (комплектація з Протирозбійний мітками). Це твердотельное нормально-замкнутий реле управляється на частоті 2,4 ГГц дистанційно.

 

Бездротове радіореле реле RL 400 дозволяє блокувати двигун в дистанційному режимі. Компактний, функціональне, воно стане прекрасним помічником для власника транспортного засобу.
Бездротове реле RL 400 встановлюється разом з охоронною системою проти Super Agent або Agent MS, в комплектації з Протирозбійний мітками.
Має широкий спектр переваг, особливостей, які роблять його незамінним в експлуатації. Серед них:

  • Нормально-замкнутий реле, яке управляється на частоті 2,4 ГГц. Управління здійснюється дистанційно, що значно полегшує процедуру регулювання.
  • Шестизначний пін. Є додатковим гарантом безпеки. Пін-код програмується в індивідуальному режимі в майстер-пристрій, а також реле RL 400.
  • Реле має вбудованим датчиком руху, забезпечуючи додаткову безпеку для авто. При спрацьовуванні датчика, відбувається блокування мотора транспортного засобу. Охоронний комплекс може працювати з 5-ю бездротовими блокувальними реле.

Бездротове радіореле RL 400 можна встановити досить швидко, звернувшись до фахівців на станцію технічного обслуговування.

Бренд Magic Systems
Тип Радио реле
Вид Аксесуари для сигналізацій
Модель RL 400
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння