Радіо реле блокування TEC Prizrak pLine-221
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Радіо реле блокування TEC Prizrak pLine-221

100131
Наявність
1 825,00 ₴

Реле бездротової блокування pLine-221 (рис. 1) призначений для реалізації блокування будь-якої зручної ланцюга автомобіля. Застосовується з протиугінними системами Призрак-520/540, 720/740, 820/840. Канал зв'язку Примари реалізований по дроту живлення реле. Для передачі інформації використовується принцип частотної модуляції (FSK) із застосуванням синусоїдального сигналу для виключення індукційних викидів в штатну проводку автомобіля і забезпечення максимально стабільної якості зв'язку.

 

Жовтий і жовтий / чорний провід реле служить для блокування методом розриву силового ланцюга; жовтий і жовтий / білий (жовтий / червоний) провід - для блокування датчиків методом шунтування.

  • Блокувати можна будь-яку відповідну ланцюг автомобіля, в тому числі і ту, по якій здійснюється зв'язок між Примарою і реле. У цьому випадку місце розриву повинно бути після точки підключення харчування реле
  • Не допускається установка більше одного FSK-реле
  • Працює тільки за алгоритмом нормально замкнутого реле
  • Блокування двигуна здійснюється при початку руху автомобіля. Інформацію про рух Призрак отримує по шині CAN
  • Якщо Призрак витягнутий, реле блокує двигун за допомогою вбудованого акселерометра (при початку руху).

Установку реле здійснюйте в місці, захищеному від впливу агресивних хімічних середовищ і екстремальних температур. Не встановлюйте на деталі автомобіля, сильно вібруючі при пуску або роботі двигуна.

Реле не вимагає програмування, при підключенні узгоджується автоматично і працює тільки з тією системою Призрак, з якої було погоджено.

Бренд TEC Prizrak
Вид Аксесуари для сигналізацій
Модель pLine-221
Тип Радио реле блокировки
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння