Микрореле Pandora BT-01
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

Реле Pandora BT-01

100055
Наявність
850,00 ₴

Бездротове Bluetooth-реле Pandora BT-01 - дуже корисний, часто просто необхідний Bluetooth-аксесуар з унікальними характеристиками. Виріб призначений для роботи з сучасними охоронно-сервісними та охоронно-телеметричним комплексами Pandora і Pandect c Bluetooth-інтерфейсом

 

Bluetooth-реле Pandora BT-01 один із самих мініатюрних реле на ринку, при цьому повністю управляється по надійному бездротовому Bluetooth-інтерфейсу. У пристрої інтегровано спеціальне електромеханічне реле з двома повними контактними групами, що дозволяють комутувати ланцюги з навантаженням до 1А.

Pandora BT-01 має просто мініатюрний розмір (32х16х9 мм), який дозволяє його легко ховати, вплітати в штатні джгути проводки, а той факт, що до базового блоку не йдуть дроти, робить цей пристрій максимально потайним.

Pandora BT-01 може використовуватися для блокування штатного радіоканалу автомобілів, діагностичних CAN-шин, для захисту від запису додаткових ключів, слабкострумових блокувань датчиків і інформаційних шин, в тому числі і методом шунтування, імітації натискань і розриву шини CAN, що може знадобитися при реалізації автозапуску з алгоритмом безключового обходу штатних иммобилайзеров.

Варто відзначити, що застосування цього бездротового реле фактично додає додатковий канал, який можна призначити на абсолютно будь-яку логіку, яка доступна в системі.

Бренд Pandora
Вид Bluetooth-аксесуари
Модель BT-01
Тип Микрореле
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння