CAN-реле блокування TEC Prizrak CAN-реле Implant 1A (2x3)
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника

CAN-реле блокування TEC Prizrak CAN-реле Implant 1A (2x3)

100128
Наявність
1 879,00 ₴

Нове покоління бездротових CAN-реле дозволяють ще більше знизити ризик викрадення, автоматично блокуючи двигун автомобіля при несанкціонованому запуску.

CAN-реле сумісно з усіма автосигналізації та іммобілайзерами Призрак.

Компактний CAN-реле Implant 1A (2х3) таємно інтегрується в штатну проводку. Завдяки зашифрованого обміну даними по інтерфейсу CAN з центральним блоком сигналізації (або іммобілайзера), реле забезпечує високу стійкість до інтелектуального злому системи, і, на відміну від радіореле, не залежить від чистоти ефіру - надійний зв'язок гарантована навіть при найсильніших перешкоди! Блокування двигуна відбувається або по самій шині CAN, або шляхом традиційного розмикання електроланок / шунтування датчиків, або паралельним поєднанням обох способів навіть за умови, що зловмисникові вдалося виявити і демонтувати центральний блок Примари!

 

CAN-реле Implant володіє мініатюрними розмірами - 64x14.3x7.7 мм, що є однією з найважливіших технічних характеристик. CAN-реле виготовляються на власному виробництві компанії ПЕК електронікc в Москві. Кожне реле проходить багаторівневий контроль якості перевірку на спеціалізованому обладнанні.

Переваги CAN-реле Implant 1A (2x3)

  • Блокування двигуна по шині CAN
  • Зашифрований обмін даними по інтерфейсу CAN- надійний зв'язок гарантована навіть при найсильніших перешкоди в радіоефірі
  • Вбудований двухгрупное електромеханічне реле для блокування двигуна за допомогою розмикання електроланок або методом шунтування датчиків
  • Використання термоусадки і бензостійк термоклею дозволяє виробу відповідати класу вологозахищеністю IP-66
  • Надійна блокування двигуна за заданими алгоритмами навіть при демонтажі центрального блоку системи Призрак
  • Спеціальне виконання для імплантації в джгути штатної проводки

Компактний CAN-реле Implant 1A (2x3) таємно інтегрується в штатну проводку. Такий спосіб установки реле дозволяє максимально приховати виконані блокування.

Обмін даними між центральним блоком і CAN-реле

Обмін даними між центральним блоком сигналізації (або іммобілайзера) і CAN-реле організовується за наступним принципом: на транспортному рівні шини в зоні гарантовано вільних ідентифікаторів створюється кріптозащіщённий виділений тунель з логікою взаємодії "точка-точка". Пошук і тимчасовий захоплення ідентифікаторів для цифрового обміну проводиться шляхом спеціального алгоритму, що гарантує невтручання в заводській CAN протокол.

Захист інформації від електронного інтелектуального злому всередині тунелю проводиться з високим ступенем надійності за допомогою одного з відомих алгоритмів симетричного шифрування зі створенням унікальних сесійних ключів для кожної інформаційної команди (діалог).

Бренд TEC Prizrak
Вид Аксесуари для сигналізацій
Модель CAN-реле Implant 1A (2x3)
Тип CAN-реле блокировки
Країна Россия
Гарантія виробника 36 месяцев

Відгуки

Немає відгуків
3 года гарантии
3 года гарантії від виробника
Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння