Новини

Что у нас часто покупают

Отзывы наших клиентов

Встановлення сигналізації | Центр встановлення автосигналізацій | Встановлення іммобілайзерів | Автозапуск

Де ми знаходимося | Автогалактика | вул. Івана Виговського 26А

Інтернет магазин Avtogalaktika

AVTOGALAKTIKA

Офіційна точка продажу брендів:

Pandora (Пандора), Pandect (Пандект), StarLine (Старлайте), Prizrak (Привид), TEC (Привид), Igla (Голка), X-Keeper (Ікскіпер), Playme (Плейм), PROSECURITY (Просекюріті), SPV, CONVOY (Конвой), STEELMATE (Стілмейт), Scher-Khan (Шархан), MAGIC SYSTEMS (Меджіксістем) та інші Торгівельні марки на ринку автоаксесуарів.

Роздрібна, оптова, крупнооптова торгівля, установка автоаксесуарів на території України (Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Полтава, Вінниця, Житомир, Рівне, Луцьк, Херсон, Миколаїв, Кропивницького, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Тернопіль , Івано-Франківськ, Ужгород). У каталогах нашого сайту ви знайдете повну інформацію про автотовари, особливості характеристики, які підходять на ваш авто. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Підбір обладнання за технічними параметрами авто. Найповніша інформація про товари в наших каталогах. Кваліфікована установка (автосигналізації, сигналізації, мотосигналізації, паркувальних радарів, замків капота, відеореєстраторів та інших автоаксесуарів). Нестандартний підхід до безпеки вашого авто.

Доставка будь-яких товарів з нашого сайту по всіх регіонах України.

Пріоритет нашої компанії - не продати якомога більше, а допомогти Вам правильно зрозуміти, що Вам треба і підібрати вам ту продукцію, яка максимально задовольнить ваші потреби і потреби вашого автомобіля. Ми завжди на крок попереду.

Додано в список бажань
Товар доданий в список порівняння